biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumacz francuski – co warto o nim wiedzieć?

tłumaczenia francuski, język francuski, język polski, konkurencyjne ceny
tłumaczenia francuski, język francuski, język polski, konkurencyjne ceny

Tłumaczenia z języka francuskiego i na język francuski to jedna z popularniejszych usług językowych, jakie znajdziesz w naszej ofercie. Czym konkretnie zajmuje się tłumacz języka francuskiego?

Tłumaczenia francuskie obejmują szereg różnych usług – tłumaczenie ustne, tłumaczenie pisemne, translacja tekstów specjalistycznych, reklamowych, lokalizacja strony www itp. Poniżej znajdziesz ich szczegółowe omówienie.

Biuro tłumaczeń języka-francuskiego – co nas wyróżnia?

Nasze biuro tłumaczeń języka-francuskiego tworzą ludzie z pasją. Mają oni wieloletnie doświadczenie w zawodzie, zebrane podczas zleceń dla małych i dużych firm, a także osób prywatnych. Dlatego też oddając nam tekst, możesz być pewny, że zostanie on przetłumaczony z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły. Wysoką jakość naszej pracy podkreślają certyfikaty ISO i pozytywne opinie stałych klientów z Francji i Polski.

Tłumacz francusko-polski online

Wygoda klientów jest dla nas bardzo ważna, dlatego oferujemy możliwość przeprowadzenia całego procesu tłumaczenia francusko-polskiego online. Plik z tekstem źródłowym, a także dodatkowe dokumenty możesz dostarczyć poprzez formularz kontaktowy. Treść udostępniania za jego pośrednictwem jest w pełni poufna. Po wykonaniu zlecenia gotowy tekst w języku polskim wyślemy na podany adres mailowy. Dzięki temu będziesz mógł zaoszczędzić czas, który w przeciwnym wypadku zajęłyby Ci dojazdy do biura.

Tłumacz polsko-francuski – w czym możemy Ci pomóc?

W biurze tłumaczeń Skrivanek podejmujemy się różnorodnych tłumaczeń polsko-francuskich. Zajmujemy się zarówno tłumaczeniami zwykłymi, specjalistycznymi, przysięgłymi, ustnymi, jak i transkreacją czy transkrypcją. Pomożemy Twojej firmie wejść na rynek francuskojęzyczny, przekładając stronę internetową lub wykonując lokalizację oprogramowania. Tworzymy również od podstaw teksty po francusku dostosowane do zasad SEO, które pomogą zwiększyć widoczność danej witryny w wyszukiwarce Google.

tlumacz języka francuskiego, tłumaczenia ustne, z języka polskiego na język francuski, tłumaczenia pisemne
tłumacz języka francuskiego, tłumaczenia francuski, z języka polskiego na język francuski, tłumaczenia online
o konieczności dopłaty informujemy klienta, najważniejsze atrybuty naszej firmy, tłumaczenia pisemne, język polski

Tłumaczenie stron www na francuski

Witryny internetowe to potężne narzędzie marketingowe, które pozwala zaprezentować Twoją firmę klientom od najlepszej strony. Dlatego, jeżeli zamierzasz powiększyć swoją bazę kontaktów o mieszkańców Francji, musisz zadbać o tłumaczenie strony na język francuski. Jeśli potrzebujesz wsparcia, zgłoś się do nas. Nasi specjaliści od lokalizacji stron internetowych zadbają nie tylko o poprawność językową francuskiej wersji i jej przyjazność dla użytkownika z zagranicy, ale również o jej pozycjonowanie w wyszukiwarce.

Tłumaczenia zwykłe z francuskiego lub na francuski

Jeśli potrzebujesz przetłumaczyć instrukcję obsługi, artykuł prasowy czy reklamę, zgłoś się do nas. Nasi tłumacze polsko-francuscy zadbają o odpowiedni styl tekstu i jego dopasowanie do kontekstu kulturowego kraju. Po zapoznaniu się ze zleceniem wyznaczymy termin odbioru gotowego dokumentu. Zazwyczaj przetłumaczenie 8 stron (po 250 słów każda) zajmuje dzień roboczy. Jeśli zależy Ci na realizacji zadania w trybie ekspresowym, ustalimy indywidualne warunki.

tłumaczenia francuski, praca nad zleconym tłumaczeniem, francuskojęzycznymi kontrahentami
tłumaczenia francusksi, język polski, strony internetowe, instrukcje obsługi, akty urodzenia, materiały reklamowe, akty notarialne
tłumaczenia francuski, praca nad zleconym tłumaczeniem, francuskojęzycznymi kontrahentami

Tłumaczenia specjalistyczne z francuskiego lub na francuski

Poszczególne branże wykształciły swoją własną terminologię, której odpowiednie zastosowanie jest niezbędne, aby tekst był zrozumiały i profesjonalny. Dlatego też tłumaczenia specjalistyczne z francuskiego lub na francuski powierzamy naszym najbardziej doświadczonym tłumaczom, którzy doskonale opanowali słownictwo z danej dziedziny.

Mamy doświadczenie w specjalistycznych tłumaczeniach francusko-polskich dla wielu branż, m.in. motoryzacyjnej, elektromaszynowej, chemicznej czy ubezpieczeniowej. Nasi tłumacze poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi tekstami. Tego typu zlecenia wymagają większego nakładu pracy, aby osiągnąć wysoką jakość tłumaczenia. Zgłoś się do nas, aby wycenić teksty i ustalić termin ich oddania.

Tłumacz przysięgły języka francuskiego

Tłumacz przysięgły języka francuskiego zajmuje się dokumentami oficjalnymi. Mogą to być m.in. akty stanu cywilnego, dokumentacja sądowa lub medyczna, umowy czy dokumenty rejestrowe firmy. Takie zlecenia wymagają potwierdzenia zgodności z oryginałem, aby mogły być wykorzystywane w oficjalnych sytuacjach za granicą.

Tłumacz polsko-francuski – tłumaczenia ustne

Tłumacz polsko-francuski to osoba niezbędna podczas międzynarodowych konferencji czy spotkań biznesowych. Umożliwi on swobodną komunikację pomiędzy uczestnikami i zapobiegnie ewentualnym problemom ze zrozumieniem. To dzięki niemu goście będą mogli lepiej zrozumieć siebie nawzajem. Nasi tłumacze ustni pracują zarówno w trybie symultanicznym, jak i konsekutywnym. Zapewniamy wysokiej jakości wsparcie językowe podczas wydarzenia. Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły.

Posty powiązane

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.