biuro tłumaczeń skrivanek

profesjonalne
biuro tłumaczeń
Toruń

tłumaczenia

Biuro tłumaczeń Toruń – profesjonalne usługi tłumaczeniowe dla Twojej wygody

Profesjonalne usługi językowe dla Ciebie
oraz Twojej firmy w ponad 100 językach
tłumaczenia
Szukasz sprawdzonego biura tłumaczeń w Toruniu? Napisz do nas!

Biuro tłumaczeń Skrivanek: Tłumaczenia pisemne przysięgłe specjalistyczne ustne dla firm dla Ciebie

1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 5.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Klienci, którzy nam ufają:
logos

Biuro tłumaczeń Skrivanek: Tłumaczenia pisemne przysięgłe specjalistyczne ustne dla firm dla Ciebie

Ponad 100 dostępnych języków – wszystkie tłumaczenia w jednej firmie, już nie musisz się zastanawiać, jakiemu biurowi tłumaczeń zlecić projekt.

Kompleksowa obsługa – niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia, lokalizacji strony www,aplikacji czy tłumaczenia napisów do filmu, w biurze tłumaczeń Skrivanek posiadamy bogatą ofertę usług językowych – na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Tłumaczenia ekspresowe – potrzebujesz tłumaczenia na wczoraj? Wykonamy je ekspresowo w dogodnym dla Ciebie terminie.

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online – zleć tłumaczenie bez wychodzenia z biura lub domu, przetłumaczone dokumenty odeślemy mailem, również tłumaczenia uwierzytelnione z kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Tradycyjne, papierowe tłumaczenie uwierzytelnione możemy przesłać pocztą lub kurierem.

Portal klienta – wszystkie sprawy załatwisz w jednym miejscu i na bieżąco sprawdzisz postęp prac.

Godni zaufania – wysokie oceny na Google, Trustpilot i liczne referencje świadczą o naszej rzetelności i profesjonalizmie.

Biuro tłumaczeń – Toruń

Zaoszczędź swój czas i pieniądze, zamawiając usługi językowe online. Biuro tłumaczeń Skrivanek w Toruniu to: tłumaczenia we wszystkich europejskich językach i specjalizacjach, zwykłe i przysięgłe, lokalizacja stron WWW, DTP (obróbka i przygotowanie tłumaczeń do druku, identyfikacja wizualna) oraz korekty.

Oferujemy również usługi tłumaczeń ustnych: konsekutywne, symultaniczne na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Zapewniamy również sprzęt konferencyjny na potrzeby konferencji międzynarodowych.

Jeżeli szukasz sprawdzonych kursów językowych, sprawdź ofertę naszej szkoły językowej.

Biuro tłumaczeń Toruń
Biuro tłumaczeń Toruń

Biznes w Toruniu

Toruń jest jedną z dwóch stolic województwa kujawsko-pomorskiego oraz ważnym centrum kulturalnym, turystycznym i naukowym na mapie kraju. Liczne inwestycje infrastrukturalne sprawiły, że Toruń to również niezwykle dynamicznie rozwijający się ośrodek gospodarczy. Co roku miasto znajduje się w czołówce rankingu „Forbesa” Miasta atrakcyjne dla biznesu. Do najszybciej rozwijających się sektorów przemysłu należą: branża farmaceutyczna i kosmetyczna, metalowa, chemiczna, spożywcza, elektrotechniczna, budownictwo i sektor usług wspólnych. Od 2008 roku w mieście odbywa się jedno z największych wydarzeń gospodarczych w Polsce – Welconomy Forum in Toruń.

Atrakcje w Toruniu

Toruń to niekwestionowana perła turystyczna. Został wpisany na listę pomników historii Rzeczypospolitej Polskiej już w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Mikołaj Kopernik, toruńskie pierniki, monumentalne, gotyckie zabytki średniowiecznej starówki (wpisanej na Listę światowego dziedzictwa UNESCO) i malownicza nadwiślańska panorama – to chyba najbardziej rozpoznawalne symbole miasta. Jednak Toruń oferuje też wiele innych atrakcji: w muzeach i kościołach znajdziemy cenne zabytki średniowiecznego witrażownictwa, malarstwa czy złotnictwa, w XIX-wiecznej Twierdzy Toruń obejrzymy niezwykłe historyczne budowle obronne, zaś toruńskie planetarium zaprasza na seanse astronomiczne. Oprócz tego w Toruniu odbywa się bardzo wiele prestiżowych festiwali i rozmaitych wydarzeń artystycznych, nierzadko o charakterze międzynarodowym, na przykład Międzynarodowy Festiwal Światła, Toruń Short Film Festival, Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy czy Festiwal Piosenki i Ballady Filmowej.

Muzea i instytucje kulturalne w Toruniu

Do najbardziej znanych muzeów w Toruniu należą: muzeum w Ratuszu Staromiejskim, Dom Kopernika (znajdujący się w należącej niegdyś do rodziny słynnego astronoma średniowiecznej kamienicy), Muzeum Historii Torunia w Domu Eskenów, Twierdza Toruń i Muzeum Diecezjalne. Na amatorów najsłynniejszego toruńskiego wypieku czekają Muzeum Toruńskiego Piernika i Żywe Muzeum Piernika, w którym można własnoręcznie przygotować i upiec pierniki. Miłośnicy dalekich krain mogą odwiedzić Muzeum Sztuki Dalekiego Wschodu w Kamienicy pod Gwiazdą i Muzeum Podróżników im. Tony Halika. Ciekawym doświadczeniem i okazją do eksperymentowania będzie wizyta w interaktywnym Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy, które zajmuje aż sześć pięter w zabytkowych XIX-wiecznych młynach.

Źródło: http://www.innowacje.kujawsko-pomorskie.pl

Źródło: http://www.torun.pl/pl/

Biuro tłumaczeń – Toruń

Zaoszczędź swój czas i pieniądze, zamawiając usługi językowe online. Biuro tłumaczeń Skrivanek w Toruniu to: tłumaczenia we wszystkich europejskich językach i specjalizacjach, zwykłe i przysięgłe, lokalizacja stron WWW, DTP (obróbka i przygotowanie tłumaczeń do druku, identyfikacja wizualna) oraz korekty.

Oferujemy również usługi tłumaczeń ustnych: konsekutywne, symultaniczne na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Zapewniamy również sprzęt konferencyjny na potrzeby konferencji międzynarodowych.

Jeżeli szukasz sprawdzonych kursów językowych, sprawdź ofertę naszej szkoły językowej.

Dlaczego my

Skrivanek to dynamicznie działająca agencja tłumaczeń tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia profesjonalizm łączą z pasją. Wrażliwość na potrzeby klientów i otwartość na wszelkie pomysły pozwala nam nieustannie się rozwijać i umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości.

Klienci którzy nam ufają:

tłumacze angielski
tłumacz angielskiego
tlumacz angielsko polski
tlumacz angielski
tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki

Tłumaczenia marketingowe Toruń

Jeśli chcesz przetłumaczyć swoje materiały marketingowe, to dobrze trafiłeś! W dzisiejszym dynamicznym świecie materiały marketingowe odgrywają ogromną rolę, jeśli chodzi o rozwój Twojej firmy. Profesjonalny tłumacz marketingowy rozumie, że tłumaczenie marketingowe polega na odpowiednim zaangażowaniu rynku docelowego w jego ojczystym języku. Podczas tłumaczenia treści marketingowych robimy znacznie więcej niż tylko tłumaczymy słowa i zdania z języka źródłowego na język docelowy. Biuro tłumaczeń Skrivanek – Toruń dokłada wszelkich starań aby teksty brzmiały naturalnie dla Twoich klientów i były dopasowane do kontekstu społecznego i językowego lokalnych odbiorców.

Materiały marketingowe, które tłumaczymy najczęściej:

 • Ulotki, katalogi i magazyny online, wszystko w różnych formatach
 • Prezentacje firmowe, zarówno cyfrowe, jak i drukowane
 • Lokalizacja stron internetowych i sklepów online
 • Mailingi i newslettery
 • Treść bloga, w tym copywriting i transkreacja
 • Badania rynku i produktów
 • Nazwy i slogany
 • YouTube i inne tłumaczenia wideo
 • Reklamy online dla kampanii CPC i displayowych
 • Opisy produktów dla sklepów internetowych itp.
 • Reklamy i komunikaty prasowe
 • Posty w mediach społecznościowych
 • Reklamy telewizyjne i radiowe

Tłumaczenia techniczne Toruń

Specjaliści językowi ze Skrivanka są w stanie wykonać najwyższej jakości tłumaczenia tekstów technicznych wszystkich powierzonych nam. Tłumaczenie techniczne wymaga 100% dokładności, więc musisz współpracować z zaawansowanymi tłumaczami technicznymi, którzy posiadają dogłębną wiedzę na temat branży, dla której zamierzone jest tłumaczenie techniczne. W skład naszego zespołu wchodzą nie tylko osoby z wykształceniem filologicznym, ale także eksperci z doświadczeniem w naukach technicznych, co ma kluczowe znaczenie z perspektywy poprawności terminologicznej tłumaczonych tekstów.

Najczęściej wykonywane tłumaczenia techniczne:

 • Instrukcje obsługi i poradniki
 • Samouczki wideo
 • Publikacje naukowe
 • Dokumenty kontroli jakości
 • Opisy interfejsu użytkownika
 • Instrukcje techniczne
 • Katalogi
 • Tłumaczenia patentowe
 • Prezentacje

Tłumaczenia uwierzytelnione Toruń

Nasz zespół tłumaczy przysięgłych jest tutaj, aby pomóc Ci we wszystkich potrzebach związanych z tłumaczeniem dokumentów, czy to aktów notarialnych, czy też dokumentacji medycznej. Rozumiemy, jak ważne jest szybkie i bezpieczne uwierzytelnienie tych dokumentów – dlatego nasi członkowie korzystają z certyfikowanych podpisów elektronicznych, zapewniając szybki proces bez żadnych opóźnień!

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.