Profesjonalne usługi językowe dla Ciebie
oraz Twojej firmy w ponad 100 językach
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i nazwisko(*)
  Numer telefonu
  Adres email (*)
  Miasto

  Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?  isolp

  Gwarancja jakości
  i poufności informacji
  potwierdzone 4
  certyfikatami ISO

  bulblp

  Tłumaczymy dokumenty
  w dowolnym formacie
  na ponad 100 języków

  callp

  99% naszych klientów
  otrzymuje wycenę
  zleconego tłumaczenia
  w ciągu 15 minut

  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 19:00

  Zaoszczędź swój czas i pieniądze zamawiając usługi językowe online. Biuro tłumaczeń Skrivanek w Toruniu to: tłumaczenia we wszystkich europejskich językach i specjalizacjach, zwykłe i przysięgłe, lokalizacja stron WWW, DTP (obróbka i przygotowanie tłumaczeń do druku, identyfikacja wizualna) oraz korekty.

  Oferujemy również usługi tłumaczeń ustnych: konsekutywne, symultaniczne na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Zapewniamy również sprzęt konferencyjny na potrzeby konferencji międzynarodowych.

  Jeżeli szukasz sprawdzonych kursów językowych, sprawdź ofertę naszej szkoły językowej.

  Tłumaczenia: Toruń

  Biznes w Toruniu

  Toruń jest jedną z dwóch stolic województwa kujawsko-pomorskiego oraz ważnym centrum kulturalnym, turystycznym i naukowym na mapie kraju. Liczne inwestycje infrastrukturalne sprawiły, że Toruń to również niezwykle dynamicznie rozwijający się ośrodek gospodarczy. Co roku miasto znajduje się w czołówce rankingu Forbesa „Miasta atrakcyjne dla Biznesu”. Do najszybciej rozwijających się sektorów przemysłu należą: branża farmaceutyczna i kosmetyczna, metalowa, chemiczna, spożywcza, elektrotechniczna, budownictwo i sektor usług wspólnych. Od 2008 roku w mieście odbywa się jedno z największych wydarzeń gospodarczych w Polsce – Welconomy Forum in Toruń.

  Atrakcje w Toruniu

  Toruń to niekwestionowana perła turystyczna. Został wpisany na listę pomników historii Rzeczypospolitej Polskiej już w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Mikołaj Kopernik, toruńskie pierniki, monumentalne, gotyckie zabytki średniowiecznej starówki (wpisanej na Listę światowego dziedzictwa UNESCO) i malownicza nadwiślańska panorama – to chyba najbardziej rozpoznawalne symbole miasta. Jednak Toruń oferuje też wiele innych atrakcji: w muzeach i kościołach znajdziemy cenne zabytki średniowiecznego witrażownictwa, malarstwa czy złotnictwa, w XIX-wiecznej Twierdzy Toruń obejrzymy niezwykłe historyczne budowle obronne, zaś toruńskie planetarium zaprasza na seanse astronomiczne. Oprócz tego w Toruniu odbywa się bardzo wiele prestiżowych festiwali i rozmaitych wydarzeń artystycznych, nierzadko o charakterze międzynarodowym, na przykład Międzynarodowy Festiwal Światła, Toruń Short Film Festival, Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy czy Festiwal Piosenki i Ballady Filmowej.

  Muzea i instytucje kulturalne w Toruniu

  Do najbardziej znanych muzeów w Toruniu należą: muzeum w Ratuszu Staromiejskim, Dom Kopernika (znajdujący się w należącej niegdyś do rodziny słynnego astronoma średniowiecznej kamienicy), Muzeum Historii Torunia w Domu Eskenów, Twierdza Toruń i Muzeum Diecezjalne. Na amatorów najsłynniejszego toruńskiego wypieku czekają Muzeum Toruńskiego Piernika i Żywe Muzeum Piernika, w którym można własnoręcznie przygotować i upiec pierniki. Miłośnicy dalekich krain mogą odwiedzić Muzeum Sztuki Dalekiego Wschodu w Kamienicy pod Gwiazdą i Muzeum Podróżników im. Tony Halika. Ciekawym doświadczeniem i okazją do eksperymentowania będzie wizyta w interaktywnym Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy, które zajmuje aż sześć pięter w zabytkowych XIX-wiecznych młynach.

  Źródło: http://www.innowacje.kujawsko-pomorskie.pl

  Źródło: http://www.torun.pl/pl/

  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.