6913
Skrivanek Zielona Góra:
tłumaczenia pisemne i ustne


GSM: +48 609 555 811

E-mail: zolty@skrivanek.pl

Godziny pracy:
Pn–Pt: 8:00–17:00

Tłumaczenia Zielona Góra

Zaoszczędź swój czas i pieniądze zamawiając usługi językowe online. Biuro tłumaczeń Skrivanek w Zielonej Górze to: tłumaczenia we wszystkich europejskich językach i specjalizacjach, zwykłe i przysięgłe, lokalizacja stron WWW, DTP (obróbka i przygotowanie tłumaczeń do druku, identyfikacja wizualna) oraz korekty.

Oferujemy również usługi tłumaczeń ustnych: konsekutywne, symultaniczne na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Zapewniamy również sprzęt konferencyjny na potrzeby konferencji międzynarodowych.

Jeżeli szukasz sprawdzonych kursów językowych sprawdź ofertę naszej szkoły językowej.

Gwarantujemy szybki kontakt oraz bezpieczeństwo informacji potwierdzone certyfikatem ISO 27001.

Napisz do nas i poznaj naszą
ofertę rozwiązań językowych!

Język źródłowy: Język docelowy:
Preferowana data wykonania:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych
zgodnie z polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Biznes w Zielonej Górze

Zielona Góra to jedna z dwóch stolic województwa lubuskiego. Swoją siedzibę ma w mieście marszałek województwa. Przy wsparciu Uniwersytetu Zielonogórskiego, a szczególnie Wydziału Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki oraz Centrum Transferu Technologii, prężnie zaczyna rozwijać się sektor informatyczny i nowych technologii. W Zielonej Górze swoje siedziby mają: Cinkciarz.pl, ADB, Metapack, Streamsoft, Monster & Devices czy Astec. Miasto daje możliwość funkcjonowania inkubatorom przedsiębiorczości, specjalnej strefie ekonomicznej, parkowi technologicznemu i innym organizacjom wspierającym biznes.

Atrakcje w Zielonej Górze

Zielona Góra jest uznawana za polską stolicę wina, ponieważ początki uprawy winorośli w Zielonej Górze sięgają czasów średniowiecza. W wielu miejscach znaleźć można obiekty przypominające o winiarskich tradycjach miasta. W centrum stoi pomnik Bachusa. W różnych punktach miasta rozstawiono ponad 30 pomników bachusków (dzieci Bachusa). Nieopodal parku winnego –winnicy odtworzonej na jednym z miejskich wzgórz – znajduje się Dom Winiarza z dobudowaną palmiarnią. Tradycyjnym świętem w Zielonej Górze jest wrześniowe winobranie. To festiwal, podczas którego odbywają się koncerty, liczne imprezy oraz degustacja wina z lokalnych winnic. W Zielonej Górze warto zobaczyć także: Konkatedrę pw. św. Jadwigi Śląskiej (najstarszy zabytek architektoniczny w mieście), niezwykle piękną i zabytkową starówkę i Wieżę Łaziebną, fragment dawnej bramy miejskiej, kościół ewangelicko-augsburski (z cenną secesyjną polichromią), Kościół Najświętszego Zbawiciela (gdzie odbywają się liczne koncerty). Na uwagę zasługują również Ogród Botaniczny oraz Centrum Nauki Keplera.

Muzea i instytucje kulturalne w Zielonej Górze

W Zielonej Górze można brać udział w prawdziwym winobraniu. Odbywa się ono we wrześniu na terenie skansenu w Ochli. Warto też znaleźć czas na wizytę w jednej z wielu placówek Muzeum Ziemi Lubuskiej. Są to między innymi: Muzeum Wina (jedyna taka instytucja w Polsce), Muzeum Dawnych Tortur (gdzie można poznać okrutną historię procesów czarownic w Zielonej Górze) oraz Muzeum Zielonej Góry (gdzie można obejrzeć między innymi ciekawe makiety miasta).

http://www.zielona-gora.pl/