Profesjonalne usługi językowe dla Ciebie
oraz Twojej firmy w ponad 100 językach
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i nazwisko(*)
  Numer telefonu
  Adres email (*)
  Miasto

  Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?  isolp

  Gwarancja jakości
  i poufności informacji
  potwierdzone 4
  certyfikatami ISO

  bulblp

  Tłumaczymy dokumenty
  w dowolnym formacie
  na ponad 100 języków

  callp

  99% naszych klientów
  otrzymuje wycenę
  zleconego tłumaczenia
  w ciągu 15 minut

  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 19:00

  Zaoszczędź swój czas i pieniądze zamawiając usługi językowe online. Biuro tłumaczeń Skrivanek w Zabrzu to: tłumaczenia we wszystkich europejskich językach i specjalizacjach, zwykłe i przysięgłe, lokalizacja stron WWW, DTP (obróbka i przygotowanie tłumaczeń do druku, identyfikacja wizualna) oraz korekty.

  Oferujemy również usługi tłumaczeń ustnych: konsekutywne, symultaniczne na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Zapewniamy również sprzęt konferencyjny na potrzeby konferencji międzynarodowych.

  Jeżeli szukasz sprawdzonych kursów językowych, sprawdź ofertę naszej szkoły językowej.

  Tłumaczenia: Zabrze

  Biznes w Zabrzu

  Zabrze to ważny ośrodek metropolii Górnośląskiej. Dawniej miasto, tak jak cały region, związane było głównie z górnictwem i hutnictwem. Obecnie od wielu lat się zmienia, stając się coraz bardziej atrakcyjne dla inwestorów i mieszkańców. Wyznacznikami wszechstronnego rozwoju miasta, który oparty jest w dużej mierze na programach unijnych, są znaczne inwestycje w infrastrukturę, mieszkalnictwo, projekty proekologiczne poprawiające jakość powietrza, rewitalizację terenów poprzemysłowych oraz działalność kulturalną i naukową. Flagowymi produktami Zabrza są turystyka przemysłowa oraz cieszące się międzynarodową renomą Śląskie Centrum Chorób Serca i Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii. Słynny ośrodek kardiochirurgii zapoczątkował w mieście dynamiczny rozwój nowoczesnej medycyny wykorzystującej najnowsze technologie do tworzenia innowacyjnych wynalazków. Powstał tu Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia, a przy Wydziale Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej powstaje Centrum Inżynierskiego Wspomagania Medycyny i Sportu.

  Atrakcje w Zabrzu

  Prawdziwym hitem turystycznym Zabrza jest turystyka przemysłowa. Zabrzańskie zabytki poprzemysłowe znajdują się na Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego, który jest częścią Europejskiego Szlaku Dziedzictwa Przemysłowego. Są to przede wszystkim Zabytkowa Kopalnia Węgla Kamiennego Guido i Skansen Górniczy Królowa Luiza. Można tu zobaczyć jak wygląda praca górnika i jak wyglądała ona 100 lat temu. Można zjechać windą górniczą (szolą) ponad 300 metrów w głąb ziemi i przejechać górniczą kolejką podziemną do autentycznych wyrobisk. Można też zobaczyć, jak pracuje obsługująca szyb maszyna parowa z 1915 roku. Ponadto w podziemnych salach dawnej kopalni odbywają się przedstawienia teatralne i koncerty.

  Muzea i instytucje kulturalne w Zabrzu

  Kopalnia Guido i Sztolnia Królowa Luiza wchodzą w skład Muzeum Górnictwa Węglowego. Muzeum dokumentuje nie tylko historię górnictwa i techniki górniczej, ale znajdują się w nim również bogate zbiory geologiczne. Zainteresowani historią i kulturą miasta powinni udać się do galerii Muzeum Miejskiego. Tam można obejrzeć ciekawe wystawy plastyczne. Natomiast melomani i miłośnicy teatru z pewnością znajdą coś dla siebie w Domu Muzyki i Tańca, Filharmonii Zabrzańskiej i Teatrze Nowym.

  Źródło: http://www.um.zabrze.pl

  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.