6744
Skrivanek Tychy:
tłumaczenia pisemne i ustne


Tel.: +48 32 733 81 20

Tel.: +48 32 733 81 21

GSM: +48 601 741 999

E-mail: zielony@skrivanek.pl

Godziny pracy:
Pn–Pt: 8:00–17:00

Tłumaczenia Tychy

Zaoszczędź swój czas i pieniądze zamawiając usługi językowe online. Biuro tłumaczeń Skrivanek w Tychach to: tłumaczenia we wszystkich europejskich językach i specjalizacjach, zwykłe i przysięgłe, lokalizacja stron WWW, DTP (obróbka i przygotowanie tłumaczeń do druku, identyfikacja wizualna) oraz korekty.

Oferujemy również usługi tłumaczeń ustnych: konsekutywne, symultaniczne na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Zapewniamy również sprzęt konferencyjny na potrzeby konferencji międzynarodowych.

Jeżeli szukasz sprawdzonych kursów językowych sprawdź ofertę naszej szkoły językowej.

Gwarantujemy szybki kontakt oraz bezpieczeństwo informacji potwierdzone certyfikatem ISO 27001.

Napisz do nas i poznaj naszą
ofertę rozwiązań językowych!

Język źródłowy: Język docelowy:
Preferowana data wykonania:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Biznes w Tychach

Tychy są jednym z centralnych ośrodków aglomeracji górnośląskiej i niezwykle atrakcyjnym gospodarczo punktem na mapie Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Będąc miastem o długich tradycjach przemysłowych, Tychy od dawna przyciągają inwestorów: dogodnym położeniem na skrzyżowaniu ważnych szlaków komunikacyjnych, zorganizowanym otoczeniem biznesu, rozwiniętą infrastrukturą, profesjonalną kadrą i prężnie działającą Tyską Podstrefą Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. To właśnie w Tychach funkcjonują największe w Polsce firmy z sektora motoryzacyjnego: wytwarzający silniki wysokoprężne koncern Isuzu Motors Poland Tychy, producent układów kierowniczych Nexteer Automotive, Lear a przede wszystkim Fiat (Grupa FCA), którego tyska fabryka jest jednym z najważniejszych zakładów tego koncernu na świecie. Inne obecne w mieście branże przemysłowe to przede wszystkim budownictwo, przemysł spożywczy i chemiczny.

Atrakcje w Tychach

Jedną z głównych atrakcji Tychów są dwa zabytkowe browary. Pierwszy z nich to jeden z najstarszych polskich browarów – Tyskie Browary Książęce. Ważono w nim piwo już w XVII wieku. Drugi to XIX-wieczny Browar Obywatelski, który ze względu na swoją piękną industrialną architekturę znalazł się na Szlaku Zabytków Techniki województwa śląskiego. Warto również odwiedzić wybudowany przez książąt pszczyńskich Zameczek Myśliwski w Promnicach, Kościół św. Marii Magdaleny oraz młyn miejski. Zupełnie inną perspektywę daje zwiedzanie Tychów szlakiem „Od socrealizmu do postmodernizmu, czyli unikatowe Nowe Tychy”. Przechodząc przez kolejne budowane od lat 50. osiedla, poznajemy chronologicznie style architektoniczne PRL-u. Pragnący wypoczynku i uprawiający sporty znajdą w Tychach wiele terenów rekreacyjnych: parki i place, a także stawy. Na skraju miasta znajduje się Jezioro Paprocańskie, przy którym obok ścieżek rowerowych i ośrodka sportów wodnych znajduje się niezwykły wodny plac zabaw.

Muzea i instytucje kulturalne w Tychach

Warto odwiedzić Tyskie Browarium, czyli muzeum piwowarstwa mieszczące się na terenie Tyskich Browarów Książęcych. Oprócz zwiedzania zabytkowych wnętrz można tam zobaczyć proces warzenia i spróbować świeżo uwarzonego piwa. Niedaleko Browarium znajduje się inna ciekawa placówka – Muzeum Miejskie, w którym dla zwiedzających udostępnione są między innymi eksponaty dotyczące Tychów z czasów PRL-u.

http://umtychy.pl