Profesjonalne usługi językowe dla Ciebie
oraz Twojej firmy w ponad 100 językach
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i nazwisko(*)
  Numer telefonu
  Adres email (*)
  Miasto

  Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?  isolp

  Gwarancja jakości
  i poufności informacji
  potwierdzone 4
  certyfikatami ISO

  bulblp

  Tłumaczymy dokumenty
  w dowolnym formacie
  na ponad 100 języków

  callp

  99% naszych klientów
  otrzymuje wycenę
  zleconego tłumaczenia
  w ciągu 15 minut

  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 19:00

  Zaoszczędź swój czas i pieniądze zamawiając usługi językowe online. Biuro tłumaczeń Skrivanek w Sosnowcu to: tłumaczenia we wszystkich europejskich językach i specjalizacjach, zwykłe i przysięgłe, lokalizacja stron WWW, DTP (obróbka i przygotowanie tłumaczeń do druku, identyfikacja wizualna) oraz korekty.

  Oferujemy również usługi tłumaczeń ustnych: konsekutywne, symultaniczne na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Zapewniamy również sprzęt konferencyjny na potrzeby konferencji międzynarodowych.

  Jeżeli szukasz sprawdzonych kursów językowych, sprawdź ofertę naszej szkoły językowej.

  Tłumaczenia: Sosnowiec

  Biznes w Sosnowcu

  Sosnowiec jest największym miastem Zagłębia Dąbrowskiego. Jednocześnie jest też jednym z miast w regionie, w którym, w wyniku przemian gospodarczych, górnictwo i związany z nim przemysł ciężki utraciły wiodącą rolę gospodarczą. W ramach programu rewitalizacji na terenach poprzemysłowych i pokopalnianych tworzona jest nowoczesna infrastruktura. Rozwój przedsiębiorczości wspierają: Podstrefa Sosnowiecko-Dąbrowska Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Park Naukowo-Technologiczny oraz dynamicznie rozwijające się Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia. Między innymi dzięki działaniom tych instytucji w mieście powstają nowe zakłady przemysłowe. W sosnowcu funkcjonują przedsiębiorstwa z sektora motoryzacyjnego, elektrotechnicznego, maszynowego i spożywczego. Sosnowiec stał się też ważnym ośrodkiem logistycznym. Dodatkowym atutem miasta jest bliskość Linii Hutniczej Szerokotorowej ułatwiającej wymianę towarową z Ukrainą i Rosją.

  Atrakcje w Sosnowcu

  Sosnowiec jest miastem atrakcyjnym zarówno dla miłośników zwiedzania, jak i aktywnego wypoczynku. Warto zobaczyć XV-wieczny Zamek Sielecki, w którym mieści się Sosnowieckie Centrum Sztuki, lub udać na wędrówkę po mieście w poszukiwaniu pięknych XIX-wiecznych pałaców śląskich przemysłowców: Franza i Ernsta Schoenów oraz Heinricha Dietla. Warto również przejść szlakiem architektury sakralnej, na którym znajdują się przypominające o wielokulturowej przeszłości miasta świątynie i cmentarze różnych wyznań. W Parku Kresowym można odwiedzić Egzotarium. Nie należy również pominąć niezwykłego miejsca, którym jest Trójkąt Trzech Cesarzy. To tam znajdowała się granica wielkich mocarstw XIX-wiecznej Europy – Prus, Rosji i Austro-Węgier. Miłośnicy opery na pewno będą chcieli zobaczyć dom, w którym urodził się wielki tenor Jan Kiepura. Natomiast amatorzy aktywnego wypoczynku mają do dyspozycji ściankę wspinaczkową Poziom 450, stok narciarski i snowboardowy w Parku Środula, liczne szlaki piesze oraz trasy rowerowe.

  Muzea i instytucje kulturalne w Sosnowcu

  W mieszczącym się w zabytkowym Pałacu Schoena Muzeum w Sosnowcu podziwiać można grafiki, malarstwo, fotografię oraz unikatową kolekcją polskiego szkła. Prężnie działa Teatr Zagłębie. Miejski Klub im. Jana Kiepury od lat popularyzuje kulturę muzyczną poprzez liczne koncerty i imprezy. W Sosnowieckim Centrum Sztuki odbywają się liczne wystawy, spektakle i koncerty, na przykład organizowane na dziedzińcu Zamku Sieleckiego koncerty „Letnie granie”.

  Źródło: http://www.sosnowiec.pl

  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.