biuro tłumaczeń skrivanek

profesjonalne
biuro tłumaczeń
Sosnowiec

tłumaczenia

Biuro tłumaczeń Sosnowiec – profesjonalne usługi tłumaczeniowe dla Twojej wygody

Profesjonalne usługi językowe dla Ciebie
oraz Twojej firmy w ponad 100 językach
tłumaczenia
Szukasz sprawdzonego biura tłumaczeń w Sosnowcu? Napisz do nas!

Biuro tłumaczeń Skrivanek: Tłumaczenia pisemne przysięgłe specjalistyczne ustne dla firm dla Ciebie

1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 5.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Klienci, którzy nam ufają:
logos

Biuro tłumaczeń Skrivanek: Tłumaczenia pisemne przysięgłe specjalistyczne ustne dla firm dla Ciebie

Ponad 100 dostępnych języków – wszystkie tłumaczenia w jednej firmie, już nie musisz się zastanawiać, jakiemu biurowi tłumaczeń zlecić projekt.

Kompleksowa obsługa – niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia, lokalizacji strony www,aplikacji czy tłumaczenia napisów do filmu, w biurze tłumaczeń Skrivanek posiadamy bogatą ofertę usług językowych – na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Tłumaczenia ekspresowe – potrzebujesz tłumaczenia na wczoraj? Wykonamy je ekspresowo w dogodnym dla Ciebie terminie.

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online – zleć tłumaczenie bez wychodzenia z biura lub domu, przetłumaczone dokumenty odeślemy mailem, również tłumaczenia uwierzytelnione z kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Tradycyjne, papierowe tłumaczenie uwierzytelnione możemy przesłać pocztą lub kurierem.

Portal klienta – wszystkie sprawy załatwisz w jednym miejscu i na bieżąco sprawdzisz postęp prac.

Godni zaufania – wysokie oceny na Google, Trustpilot i liczne referencje świadczą o naszej rzetelności i profesjonalizmie.

}}

Pn-Pt: 8:00 – 19:00

Zaoszczędź swój czas i pieniądze zamawiając usługi językowe online. Biuro tłumaczeń Skrivanek w Sosnowcu to: tłumaczenia we wszystkich europejskich językach i specjalizacjach, zwykłe i przysięgłe, lokalizacja stron WWW, DTP (obróbka i przygotowanie tłumaczeń do druku, identyfikacja wizualna) oraz korekty.

Oferujemy również usługi tłumaczeń ustnych: konsekutywne, symultaniczne na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Zapewniamy również sprzęt konferencyjny na potrzeby konferencji międzynarodowych.

Jeżeli szukasz sprawdzonych kursów językowych, sprawdź ofertę naszej szkoły językowej.

Biuro tłumaczeń Sosnowiec
Biuro tłumaczeń Sosnowiec

Biznes w Sosnowcu

Sosnowiec jest największym miastem Zagłębia Dąbrowskiego. Jednocześnie jest też jednym z miast w regionie, w którym, w wyniku przemian gospodarczych, górnictwo i związany z nim przemysł ciężki utraciły wiodącą rolę gospodarczą. W ramach programu rewitalizacji na terenach poprzemysłowych i pokopalnianych tworzona jest nowoczesna infrastruktura. Rozwój przedsiębiorczości wspierają: Podstrefa Sosnowiecko-Dąbrowska Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Park Naukowo-Technologiczny oraz dynamicznie rozwijające się Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia. Między innymi dzięki działaniom tych instytucji w mieście powstają nowe zakłady przemysłowe. W Sosnowcu funkcjonują przedsiębiorstwa z sektora motoryzacyjnego, elektrotechnicznego, maszynowego i spożywczego. Sosnowiec stał się też ważnym ośrodkiem logistycznym. Dodatkowym atutem miasta jest bliskość Linii Hutniczej Szerokotorowej ułatwiającej wymianę towarową z Ukrainą i Rosją.

Atrakcje w Sosnowcu

Sosnowiec jest miastem atrakcyjnym zarówno dla miłośników zwiedzania, jak i aktywnego wypoczynku. Warto zobaczyć XV-wieczny Zamek Sielecki, w którym mieści się Sosnowieckie Centrum Sztuki, lub udać na wędrówkę po mieście w poszukiwaniu pięknych XIX-wiecznych pałaców śląskich przemysłowców: Franza i Ernsta Schoenów oraz Heinricha Dietla. Warto również przejść szlakiem architektury sakralnej, na którym znajdują się przypominające o wielokulturowej przeszłości miasta świątynie i cmentarze różnych wyznań. W Parku Kresowym można odwiedzić Egzotarium. Nie należy również pominąć niezwykłego miejsca, którym jest Trójkąt Trzech Cesarzy. To tam znajdowała się granica wielkich mocarstw XIX-wiecznej Europy – Prus, Rosji i Austro-Węgier. Miłośnicy opery na pewno będą chcieli zobaczyć dom, w którym urodził się wielki tenor Jan Kiepura. Natomiast amatorzy aktywnego wypoczynku mają do dyspozycji ściankę wspinaczkową Poziom 450, stok narciarski i snowboardowy w Parku Środula, liczne szlaki piesze oraz trasy rowerowe.

Muzea i instytucje kulturalne w Sosnowcu

W mieszczącym się w zabytkowym Pałacu Schoena Muzeum w Sosnowcu podziwiać można grafiki, malarstwo, fotografię oraz unikatową kolekcją polskiego szkła. Prężnie działa Teatr Zagłębie. Miejski Klub im. Jana Kiepury od lat popularyzuje kulturę muzyczną poprzez liczne koncerty i imprezy. W Sosnowieckim Centrum Sztuki odbywają się liczne wystawy, spektakle i koncerty, na przykład organizowane na dziedzińcu Zamku Sieleckiego koncerty „Letnie granie”.

Źródło: http://www.sosnowiec.pl

Zaoszczędź swój czas i pieniądze zamawiając usługi językowe online. Biuro tłumaczeń Skrivanek w Sosnowcu to: tłumaczenia we wszystkich europejskich językach i specjalizacjach, zwykłe i przysięgłe, lokalizacja stron WWW, DTP (obróbka i przygotowanie tłumaczeń do druku, identyfikacja wizualna) oraz korekty.

Oferujemy również usługi tłumaczeń ustnych: konsekutywne, symultaniczne na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Zapewniamy również sprzęt konferencyjny na potrzeby konferencji międzynarodowych.

Jeżeli szukasz sprawdzonych kursów językowych, sprawdź ofertę naszej szkoły językowej.

Dlaczego my

Skrivanek to dynamicznie działająca agencja tłumaczeń tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia profesjonalizm łączą z pasją. Wrażliwość na potrzeby klientów i otwartość na wszelkie pomysły pozwala nam nieustannie się rozwijać i umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości.

Klienci którzy nam ufają:

tłumacze angielski
tłumacz angielskiego
tlumacz angielsko polski
tlumacz angielski
tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki

Tłumaczenia marketingowe Sosnowiec

Jeśli chcesz przetłumaczyć swoje materiały marketingowe, to dobrze trafiłeś! W dzisiejszym dynamicznym świecie materiały marketingowe odgrywają ogromną rolę, jeśli chodzi o rozwój Twojej firmy. Profesjonalny tłumacz marketingowy rozumie, że tłumaczenie marketingowe polega na odpowiednim zaangażowaniu rynku docelowego w jego ojczystym języku. Podczas tłumaczenia treści marketingowych robimy znacznie więcej niż tylko tłumaczymy słowa i zdania z języka źródłowego na język docelowy. Biuro tłumaczeń Skrivanek – Sosnowiec dokłada wszelkich starań aby teksty brzmiały naturalnie dla Twoich klientów i były dopasowane do kontekstu społecznego i językowego lokalnych odbiorców.

Materiały marketingowe, które tłumaczymy najczęściej:

 • Ulotki, katalogi i magazyny online, wszystko w różnych formatach
 • Prezentacje firmowe, zarówno cyfrowe, jak i drukowane
 • Lokalizacja stron internetowych i sklepów online
 • Mailingi i newslettery
 • Treść bloga, w tym copywriting i transkreacja
 • Badania rynku i produktów
 • Nazwy i slogany
 • YouTube i inne tłumaczenia wideo
 • Reklamy online dla kampanii CPC i displayowych
 • Opisy produktów dla sklepów internetowych itp.
 • Reklamy i komunikaty prasowe
 • Posty w mediach społecznościowych
 • Reklamy telewizyjne i radiowe

Tłumaczenia techniczne Sosnowiec

Specjaliści językowi ze Skrivanka są w stanie wykonać najwyższej jakości tłumaczenia wszystkich powierzonych nam tekstów technicznych. Tłumaczenie techniczne wymaga 100% dokładności, więc musisz współpracować z zaawansowanymi tłumaczami technicznymi, którzy posiadają dogłębną wiedzę na temat branży, dla której zamierzone jest tłumaczenie techniczne. W skład naszego zespołu wchodzą nie tylko osoby z wykształceniem filologicznym, ale także eksperci z doświadczeniem w naukach technicznych, co ma kluczowe znaczenie z perspektywy poprawności terminologicznej tłumaczonych tekstów.

Najczęściej wykonywane tłumaczenia techniczne:

 • Instrukcje obsługi i poradniki
 • Samouczki wideo
 • Publikacje naukowe
 • Dokumenty kontroli jakości
 • Opisy interfejsu użytkownika
 • Instrukcje techniczne
 • Katalogi
 • Tłumaczenia patentowe
 • Prezentacje

Tłumaczenia uwierzytelnione Sosnowiec

Potrzebujesz przetłumaczyć oficjalny dokument? Nasi wysoko wykwalifikowani tłumacze przysięgli służą pomocą. Bez względu na to, czy chodzi o tłumaczenie aktu kupna lub sprzedaży, dyplomu, dokumentu sądowego, czy innych dokumentów, możesz na nas liczyć. Członkowie naszego zespołu korzystają z certyfikowanych podpisów elektronicznych, dzięki którym mogą szybko wykonać tłumaczenie uwierzytelnione online.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.