6101
Skrivanek Sosnowiec:
tłumaczenia pisemne i ustne


GSM: +48 601 741 999

E-mail: zielony@skrivanek.pl

Godziny pracy:
Pn–Pt: 8:00–17:00

Tłumaczenia Sosnowiec

Zaoszczędź swój czas i pieniądze zamawiając usługi językowe online. Biuro tłumaczeń Skrivanek w Sosnowcu to: tłumaczenia we wszystkich europejskich językach i specjalizacjach, zwykłe i przysięgłe, lokalizacja stron WWW, DTP (obróbka i przygotowanie tłumaczeń do druku, identyfikacja wizualna) oraz korekty.

Oferujemy również usługi tłumaczeń ustnych: konsekutywne, symultaniczne na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Zapewniamy również sprzęt konferencyjny na potrzeby konferencji międzynarodowych.

Jeżeli szukasz sprawdzonych kursów językowych, sprawdź ofertę naszej szkoły językowej.

Gwarantujemy szybki kontakt oraz bezpieczeństwo informacji potwierdzone certyfikatem ISO 27001.

Napisz do nas i poznaj naszą
ofertę rozwiązań językowych!

Język źródłowy: Język docelowy:
Preferowana data wykonania:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Biznes w Sosnowcu

Sosnowiec jest największym miastem Zagłębia Dąbrowskiego. Jednocześnie jest też jednym z miast w regionie, w którym, w wyniku przemian gospodarczych, górnictwo i związany z nim przemysł ciężki utraciły wiodącą rolę gospodarczą. W ramach programu rewitalizacji na terenach poprzemysłowych i pokopalnianych tworzona jest nowoczesna infrastruktura. Rozwój przedsiębiorczości wspierają: Podstrefa Sosnowiecko-Dąbrowska Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Park Naukowo-Technologiczny oraz dynamicznie rozwijające się Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia. Między innymi dzięki działaniom tych instytucji w mieście powstają nowe zakłady przemysłowe. W sosnowcu funkcjonują przedsiębiorstwa z sektora motoryzacyjnego, elektrotechnicznego, maszynowego i spożywczego. Sosnowiec stał się też ważnym ośrodkiem logistycznym. Dodatkowym atutem miasta jest bliskość Linii Hutniczej Szerokotorowej ułatwiającej wymianę towarową z Ukrainą i Rosją.

Atrakcje w Sosnowcu

Sosnowiec jest miastem atrakcyjnym zarówno dla miłośników zwiedzania, jak i aktywnego wypoczynku. Warto zobaczyć XV-wieczny Zamek Sielecki, w którym mieści się Sosnowieckie Centrum Sztuki, lub udać na wędrówkę po mieście w poszukiwaniu pięknych XIX-wiecznych pałaców śląskich przemysłowców: Franza i Ernsta Schoenów oraz Heinricha Dietla. Warto również przejść szlakiem architektury sakralnej, na którym znajdują się przypominające o wielokulturowej przeszłości miasta świątynie i cmentarze różnych wyznań. W Parku Kresowym można odwiedzić Egzotarium. Nie należy również pominąć niezwykłego miejsca, którym jest Trójkąt Trzech Cesarzy. To tam znajdowała się granica wielkich mocarstw XIX-wiecznej Europy – Prus, Rosji i Austro-Węgier. Miłośnicy opery na pewno będą chcieli zobaczyć dom, w którym urodził się wielki tenor Jan Kiepura. Natomiast amatorzy aktywnego wypoczynku mają do dyspozycji ściankę wspinaczkową Poziom 450, stok narciarski i snowboardowy w Parku Środula, liczne szlaki piesze oraz trasy rowerowe.

Muzea i instytucje kulturalne w Sosnowcu

W mieszczącym się w zabytkowym Pałacu Schoena Muzeum w Sosnowcu podziwiać można grafiki, malarstwo, fotografię oraz unikatową kolekcją polskiego szkła. Prężnie działa Teatr Zagłębie. Miejski Klub im. Jana Kiepury od lat popularyzuje kulturę muzyczną poprzez liczne koncerty i imprezy. W Sosnowieckim Centrum Sztuki odbywają się liczne wystawy, spektakle i koncerty, na przykład organizowane na dziedzińcu Zamku Sieleckiego koncerty „Letnie granie”.

Źródło: http://www.sosnowiec.pl