Profesjonalne usługi językowe dla Ciebie
oraz Twojej firmy w ponad 100 językach
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i nazwisko(*)
  Numer telefonu
  Adres email (*)
  Miasto

  Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?  isolp

  Gwarancja jakości
  i poufności informacji
  potwierdzone 4
  certyfikatami ISO

  bulblp

  Tłumaczymy dokumenty
  w dowolnym formacie
  na ponad 100 języków

  callp

  99% naszych klientów
  otrzymuje wycenę
  zleconego tłumaczenia
  w ciągu 15 minut

  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 19:00

  Zaoszczędź swój czas i pieniądze zamawiając usługi językowe online. Biuro tłumaczeń Skrivanek w Słupsku to: tłumaczenia we wszystkich europejskich językach i specjalizacjach, zwykłe i przysięgłe, lokalizacja stron WWW, DTP (obróbka i przygotowanie tłumaczeń do druku, identyfikacja wizualna) oraz korekty.

  Oferujemy również usługi tłumaczeń ustnych: konsekutywne, symultaniczne na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Zapewniamy również sprzęt konferencyjny na potrzeby konferencji międzynarodowych.

  Jeżeli szukasz sprawdzonych kursów językowych, sprawdź ofertę naszej szkoły językowej.

  Tłumaczenia: Słupsk

  Biznes w Słupsku

  Słupsk to położony na Pomorzu Środkowym ważny ośrodek usługowo-przemysłowy, a także kulturalny, naukowy i turystyczny. Jest to dynamiczne miasto, które stara się przyciągnąć do siebie inwestorów, zwłaszcza z innowacyjnych branż nowoczesnego przemysłu i nowych technologii. Funkcjonują tu Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna, Słupska Izba Przemysłowo-Handlowa, Słupski Inkubator Technologiczny oraz Słupskie Stowarzyszenie Innowacji Gospodarczych i Przedsiębiorczości. W ramach zrównoważonego rozwoju miasto inwestuje w odnawialne źródła energii — w Słupskim Inkubatorze Technologicznym zainstalowana jest jedna z największych fotowoltaicznych instalacji dachowych w Polsce.

  Atrakcje w Słupsku

  Położony niedaleko Morza Bałtyckiego i w bliskiej odległości od Pojezierza Kaszubskiego Słupsk to miasto z długą i bogatą historią. Kiedyś był on stolicą księstwa słupskiego książęcego rodu Gryfitów, a od XIV wieku to jedno z miast hanzeatyckich z portem w Ustce. Ślady historii odnaleźć można w słupskich zabytkach, takich jak zbudowany na początku XVI wieku Zamek Książąt Pomorskich, Młyn Zamkowy — jeden z najstarszych obiektów budownictwa przemysłowego w Polsce, średniowieczne bramy miejskie — Brama Młyńska i Brama Nowa, Baszta Czarownic, gdzie przetrzymywano kobiety posądzone o czary, najstarsza drewniana winda w Europie czy znajdujące się na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego kościoły: Najświętszej Marii Panny z krzywą wieżą, św. Jacka i św. Ottona. W centrum miasta natomiast można przespacerować się po parku im. Jerzego Waldorffa, honorowego obywatela Słupska i propagatora odbywającego się tu Festiwalu Pianistyki Polskiej. Będąc w Słupsku warto zwiedzić także okoliczne atrakcje — udać się do parku krajobrazowego Dolina Słupi, „Krainy w kratę” (w Muzeum Kultury Ludowej Pomorza w Swołowie) lub wybrać się na spacer Szlakiem Elektrowni Wodnych i odwiedzić Dolinę Charlotty. Z Słupska niedaleko również do piaszczystych plaż Bałtyku czy ruchomych wydm w Słowińskim Parku Narodowym.

  Muzea i instytucje kulturalne w Słupsku

  W renesansowym Zamku Książąt Pomorskich znajduje się Muzeum Pomorza Środkowego, w którym można zobaczyć między innymi największą na świecie kolekcję prac Stanisława Ignacego Witkiewicza — Witkacego, eksponaty związane z książęcym rodem Gryfitów i historią Pomorza oraz zbiory sztuki współczesnej. Muzeum Pomorza Środkowego to także Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach, gdzie prezentowane są kultura i tradycje jednej z ostatnich grup rdzennej ludności kaszubskiej — Słowińców, oraz Muzeum Kultury Ludowej Pomorza w pobliskim Swołowie, prezentujące życie i folklor dawnej wsi pomorskiej. Warto również odwiedzić Bałtycką Galerię Sztuki Współczesnej i Polską Filharmonię Sinfonia Baltica, gdzie co roku odbywa się Festiwal Pianistyki Polskiej.

  Źródło: http://www.slupsk.pl/

  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.