6098
Skrivanek Radom:
tłumaczenia pisemne i ustne


Tel.: +48 22 323 77 10

Tel.: +48 22 323 77 11

GSM: +48 693 288 393

E-mail: czerwony@skrivanek.pl

Godziny pracy:
Pn–Pt: 8:00–19:00

Tłumaczenia Radom

Zaoszczędź swój czas i pieniądze zamawiając usługi językowe online. Biuro tłumaczeń Skrivanek w Radomiu to: tłumaczenia we wszystkich europejskich językach i specjalizacjach, zwykłe i przysięgłe, lokalizacja stron WWW, DTP (obróbka i przygotowanie tłumaczeń do druku, identyfikacja wizualna) oraz korekty.

Oferujemy również usługi tłumaczeń ustnych: konsekutywne, symultaniczne na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Zapewniamy również sprzęt konferencyjny na potrzeby konferencji międzynarodowych.

Jeżeli szukasz sprawdzonych kursów językowych, sprawdź ofertę naszej szkoły językowej.

Gwarantujemy szybki kontakt oraz bezpieczeństwo informacji potwierdzone certyfikatem ISO 27001.

Napisz do nas i poznaj naszą
ofertę rozwiązań językowych!

Język źródłowy: Język docelowy:
Preferowana data wykonania:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Biznes w Radomiu

Radom to miasto bardzo atrakcyjne dla inwestorów. Składają się na to: znaczne nakłady infrastrukturalne miasta, powiększająca się radomska podstrefa Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, bliskość stolicy oraz dostępność kadr i duży baza edukacyjna, także specjalistycznego szkolnictwa zawodowego. Szczególnie dynamicznie rozwija się tu nowoczesny przemysł metalowy, w tym przemysł precyzyjny. W Radomiu swoje siedziby mają zakłady przemysłu zbrojeniowego (Fabryka Broni „Łucznik”), producenci podzespołów samochodowych (Toho Poland) czy producenci maszyn (Precision Machine Parts, ITM Poland i Sorter). Coraz prężniej rozwija się też branża nowoczesnych usług dla biznesu, w tym szeroko rozumiana branża IT.

Atrakcje w Radomiu

Na miłośników zabytków czekają w Radomiu stare kościoły, mieszczańskie kamienice, burżuazyjne pałacyki, malownicze parki miejskie oraz grodzisko Piotrówka, czyli pozostałości po osadzie z X wieku. Zwolennicy militariów przy odrobinie szczęścia mogą zwiedzić Fabrykę Broni „Łucznik” – prześledzić proces powstawania broni, obejrzeć historyczne i najnowsze modele broni produkowanej w zakładzie. Warto również wziąć udział w odbywających się w mieście ciekawych imprezach. Najważniejsze z nich to Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show (największe tego typu widowisko lotnicze w Polsce i jedno z największych w Europie), Międzynarodowy Festiwal Gombrowiczowski, słynny festyn historyczny Uliczka Tradycji (przenoszący uczestników do Radomia z czasów dwudziestolecia międzywojennego) oraz organizowane przez radomski skansen Święto Chleba. Aktywnego wypoczynku na łonie natury można zakosztować na trasach pieszych i rowerowych oraz podczas jazdy konnej po okolicznych lasach Nadleśnictwa Radomskiego. W sezonie letnim działają plaże i kąpieliska nad Zalewem Borki.

Muzea i instytucje kulturalne w Radomiu

Na różnorodną ofertę radomskich muzeów składają się między innymi: imponująca kolekcja dzieł najwybitniejszego polskiego symbolisty w Muzeum im. Jacka Malczewskiego, zbiory malarstwa, rysunku i rzeźby w Muzeum Sztuki Współczesnej, ogólnopolskie wystawy plastyki organizowane przez Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia oraz wiekowe serca dzwonów katedralnych i barokowe naczynia liturgiczne, które można podziwiać w Muzeum Katedralnym. Działa tu również Muzeum Harcerstwa, a na peryferiach miasta znajduje się Muzeum Wsi Radomskiej (jeden z największych skansenów w kraju).

Źródło: http://www.investinradom.pl

Źródło: http://www.outsourcingportal.eu/