Profesjonalne usługi językowe dla Ciebie
oraz Twojej firmy w ponad 100 językach
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i nazwisko(*)
  Numer telefonu
  Adres email (*)
  Miasto

  Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?  isolp

  Gwarancja jakości
  i poufności informacji
  potwierdzone 4
  certyfikatami ISO

  bulblp

  Tłumaczymy dokumenty
  w dowolnym formacie
  na ponad 100 języków

  callp

  99% naszych klientów
  otrzymuje wycenę
  zleconego tłumaczenia
  w ciągu 15 minut

  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 19:00

  Zaoszczędź swój czas i pieniądze zamawiając usługi językowe online. Biuro tłumaczeń Skrivanek w Opolu to: tłumaczenia we wszystkich europejskich językach i specjalizacjach, zwykłe i przysięgłe, lokalizacja stron WWW, DTP (obróbka i przygotowanie tłumaczeń do druku, identyfikacja wizualna) oraz korekty.

  Oferujemy również usługi tłumaczeń ustnych: konsekutywne, symultaniczne na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Zapewniamy również sprzęt konferencyjny na potrzeby konferencji międzynarodowych.

  Jeżeli szukasz sprawdzonych kursów językowych, sprawdź ofertę naszej szkoły językowej.

  Tłumaczenia: Opole

  Biznes w Opolu

  Położone w południowo-zachodniej części kraju, niedaleko Niemiec i Republiki Czeskiej, 128-tysięczne Opole ma jeden z najwyższych wśród polskich miast wskaźników przedsiębiorczości. Dominującą pozycję zajmują tu przemysł spożywczy, elektromaszynowy, motoryzacyjny i materiałów budowlanych oraz sektor nowoczesnych usług dla biznesu. Fakt, że Opole oferuje szczególnie przyjazne środowisko do prowadzenia i rozwoju biznesu, wynika między innymi z jego strategicznego położenia — blisko autostrady A4, w zasięgu szybkich połączeń kolejowych i w niedalekiej odległości od portów rzecznych na Odrze — oraz doskonałej infrastruktury. Ponadto znajdujących się tu sześć uczelni wyższych i placówek badawczo-rozwojowych zapewnia dostęp do profesjonalnych, dobrze wykształconych kadr o dobrej znajomości języka niemieckiego. Z kolei na dostęp do bogatej oferty inwestycyjnej w Opolu wpływa m.in. funkcjonowanie podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej INVEST-PARK.

  Atrakcje w Opolu

  Opole oferuje gościom i mieszkańcom wiele różnorodnych atrakcji. Miasto to jest powszechnie znane jako stolica polskiej piosenki, ponieważ to tu — w opolskim amfiteatrze — odbywa się najstarszy i najpopularniejszy polski festiwal, który gości największych artystów polskiej sceny muzycznej. Ich odlane z brązu gwiazdy wmurowane są w bruk znajdującego się na rynku traktu zwanego „Aleją Gwiazd”. Jak przystało na stolicę polskiej piosenki, nawet fontanna wygrywa tu przeboje polskiej sceny muzycznej — mowa o multimedialnej fontannie muzycznej powstałej na Stawie Zamkowym utworzonym z dawnej fosy zamkowej. W mieście tym znajdziemy również wielusetletnie zabytki, takie jak piękna starówka z ratuszem, wzorowanym na florenckim pałacu Vecchio, czy opolska Wenecja — urokliwe zaułki i zabytkowe kamieniczki nad malowniczym kanałem Młynówka. Ponadto na uwagę zasługuje tzw. kościół „Na Górce” — najstarsza rzymskokatolicka świątynia w Opolu, wybudowana ponoć w miejscu, w którym swoje kazania głosił św. Wojciech. Nie brakuje tu także terenów zielonych. Wyspa Bolko uważana za „zielone płuca miasta”, oferuje wiele atrakcji, takich jak park miejski z licznymi trasami rowerowymi, stawami i kanałami czy ogród zoologiczny.

  Muzea i instytucje kulturalne w Opolu

  Pod opolskim amfiteatrem mieści się unikatowe Muzeum Polskiej Piosenki. Zwiedzając je, koniecznie należy zapoznać się z ofertą multimedialną, w ramach której w specjalnej kabinie można nagrać swój ulubiony utwór we własnym wykonaniu i przesłać go sobie mailem. Warto również odwiedzić ponad 100-letnie Muzeum Śląska Opolskiego, w którym prezentowana jest historia i sztuka Opolszczyzny, a także wstąpić do Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu-Bierkowicach, aby wzbogać tę wiedzę o historię opolskiej wsi.

  Źródło: http://www.opole.pl/

  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.