biuro tłumaczeń skrivanek

profesjonalne
biuro tłumaczeń
Opole

tłumaczenia

Biuro tłumaczeń Opole – profesjonalne usługi tłumaczeniowe dla Twojej wygody

Profesjonalne usługi językowe dla Ciebie
oraz Twojej firmy w ponad 100 językach
tłumaczenia
Szukasz sprawdzonego biura tłumaczeń w Opolu? Napisz do nas!

Biuro tłumaczeń Skrivanek: Tłumaczenia pisemne przysięgłe specjalistyczne ustne dla firm dla Ciebie

1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 5.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Klienci, którzy nam ufają:
logos

Biuro tłumaczeń Skrivanek: Tłumaczenia pisemne przysięgłe specjalistyczne ustne dla firm dla Ciebie

Ponad 100 dostępnych języków – wszystkie tłumaczenia w jednej firmie, już nie musisz się zastanawiać, jakiemu biurowi tłumaczeń zlecić projekt.

Kompleksowa obsługa – niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia, lokalizacji strony www,aplikacji czy tłumaczenia napisów do filmu, w biurze tłumaczeń Skrivanek posiadamy bogatą ofertę usług językowych – na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Tłumaczenia ekspresowe – potrzebujesz tłumaczenia na wczoraj? Wykonamy je ekspresowo w dogodnym dla Ciebie terminie.

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online – zleć tłumaczenie bez wychodzenia z biura lub domu, przetłumaczone dokumenty odeślemy mailem, również tłumaczenia uwierzytelnione z kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Tradycyjne, papierowe tłumaczenie uwierzytelnione możemy przesłać pocztą lub kurierem.

Portal klienta – wszystkie sprawy załatwisz w jednym miejscu i na bieżąco sprawdzisz postęp prac.

Godni zaufania – wysokie oceny na Google, Trustpilot i liczne referencje świadczą o naszej rzetelności i profesjonalizmie.

}}

Pn-Pt: 8:00 – 19:00

Biuro tłumaczeń – Opole

Zaoszczędź swój czas i pieniądze, zamawiając usługi językowe online. Biuro tłumaczeń Skrivanek w Opolu to: tłumaczenia we wszystkich europejskich językach i specjalizacjach, zwykłe i przysięgłe, lokalizacja stron WWW, DTP (obróbka i przygotowanie tłumaczeń do druku, identyfikacja wizualna) oraz korekty.

Oferujemy również usługi tłumaczeń ustnych: konsekutywne, symultaniczne na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Zapewniamy również sprzęt konferencyjny na potrzeby konferencji międzynarodowych.

Jeżeli szukasz sprawdzonych kursów językowych, sprawdź ofertę naszej szkoły językowej.

Biuro tłumaczeń Opole
Biuro tłumaczeń Opole

Biznes w Opolu

Położone w południowo-zachodniej części kraju, niedaleko Niemiec i Republiki Czeskiej, 128-tysięczne Opole ma jeden z najwyższych wśród polskich miast wskaźników przedsiębiorczości. Dominującą pozycję zajmują tu przemysł spożywczy, elektromaszynowy, motoryzacyjny i materiałów budowlanych oraz sektor nowoczesnych usług dla biznesu. Fakt, że Opole oferuje szczególnie przyjazne środowisko do prowadzenia i rozwoju biznesu, wynika między innymi z jego strategicznego położenia – blisko autostrady A4, w zasięgu szybkich połączeń kolejowych i w niedalekiej odległości od portów rzecznych na Odrze – oraz doskonałej infrastruktury. Ponadto znajdujących się tu sześć uczelni wyższych i placówek badawczo-rozwojowych zapewnia dostęp do profesjonalnych, dobrze wykształconych kadr o dobrej znajomości języka niemieckiego. Z kolei na dostęp do bogatej oferty inwestycyjnej w Opolu wpływa m.in. funkcjonowanie podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej INVEST-PARK.

Atrakcje w Opolu

Opole oferuje gościom i mieszkańcom wiele różnorodnych atrakcji. Miasto to jest powszechnie znane jako stolica polskiej piosenki, ponieważ to tu – w opolskim amfiteatrze – odbywa się najstarszy i najpopularniejszy polski festiwal, który gości największych artystów polskiej sceny muzycznej. Ich odlane z brązu gwiazdy wmurowane są w bruk znajdującego się na rynku traktu zwanego „Aleją Gwiazd”. Jak przystało na stolicę polskiej piosenki, nawet fontanna wygrywa tu przeboje polskiej sceny muzycznej – mowa o multimedialnej fontannie muzycznej powstałej na Stawie Zamkowym utworzonym z dawnej fosy zamkowej. W mieście tym znajdziemy również wielusetletnie zabytki, takie jak piękna starówka z ratuszem, wzorowanym na florenckim pałacu Vecchio czy opolska Wenecja – urokliwe zaułki i zabytkowe kamieniczki nad malowniczym kanałem Młynówka. Ponadto na uwagę zasługuje tzw. kościół „Na Górce” – najstarsza rzymskokatolicka świątynia w Opolu, wybudowana ponoć w miejscu, w którym swoje kazania głosił św. Wojciech. Nie brakuje tu także terenów zielonych. Wyspa Bolko uważana za „zielone płuca miasta”, oferuje wiele atrakcji, takich jak park miejski z licznymi trasami rowerowymi, stawami i kanałami czy ogród zoologiczny.

Muzea i instytucje kulturalne w Opolu

Pod opolskim amfiteatrem mieści się unikatowe Muzeum Polskiej Piosenki. Zwiedzając je, koniecznie należy zapoznać się z ofertą multimedialną, w ramach której w specjalnej kabinie można nagrać swój ulubiony utwór we własnym wykonaniu i przesłać go sobie mailem. Warto również odwiedzić ponad 100-letnie Muzeum Śląska Opolskiego, w którym prezentowana jest historia i sztuka Opolszczyzny, a także wstąpić do Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu-Bierkowicach, aby wzbogać tę wiedzę o historię opolskiej wsi.

Źródło: http://www.opole.pl/

Biuro tłumaczeń – Opole

Zaoszczędź swój czas i pieniądze, zamawiając usługi językowe online. Biuro tłumaczeń Skrivanek w Opolu to: tłumaczenia we wszystkich europejskich językach i specjalizacjach, zwykłe i przysięgłe, lokalizacja stron WWW, DTP (obróbka i przygotowanie tłumaczeń do druku, identyfikacja wizualna) oraz korekty.

Oferujemy również usługi tłumaczeń ustnych: konsekutywne, symultaniczne na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Zapewniamy również sprzęt konferencyjny na potrzeby konferencji międzynarodowych.

Jeżeli szukasz sprawdzonych kursów językowych, sprawdź ofertę naszej szkoły językowej.

Dlaczego my

Skrivanek to dynamicznie działająca agencja tłumaczeń tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia profesjonalizm łączą z pasją. Wrażliwość na potrzeby klientów i otwartość na wszelkie pomysły pozwala nam nieustannie się rozwijać i umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości.

Klienci którzy nam ufają:

tłumacze angielski
tłumacz angielskiego
tlumacz angielsko polski
tlumacz angielski
tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki

Tłumaczenia marketingowe Opole

Jeśli chcesz przetłumaczyć swoje materiały marketingowe, to dobrze trafiłeś! W dzisiejszym dynamicznym świecie materiały marketingowe odgrywają ogromną rolę, jeśli chodzi o rozwój Twojej firmy. Profesjonalny tłumacz marketingowy rozumie, że tłumaczenie marketingowe polega na odpowiednim zaangażowaniu rynku docelowego w jego ojczystym języku. Podczas tłumaczenia treści marketingowych robimy znacznie więcej niż tylko tłumaczymy słowa i zdania z języka źródłowego na język docelowy. Biuro tłumaczeń Skrivanek – Opole dokłada wszelkich starań aby teksty brzmiały naturalnie dla Twoich klientów i były dopasowane do kontekstu społecznego i językowego lokalnych odbiorców.

Materiały marketingowe, które tłumaczymy najczęściej:

 • Ulotki, katalogi i magazyny online, wszystko w różnych formatach
 • Prezentacje firmowe, zarówno cyfrowe, jak i drukowane
 • Lokalizacja stron internetowych i sklepów online
 • Mailingi i newslettery
 • Treść bloga, w tym copywriting i transkreacja
 • Badania rynku i produktów
 • Nazwy i slogany
 • YouTube i inne tłumaczenia wideo
 • Reklamy online dla kampanii CPC i displayowych
 • Opisy produktów dla sklepów internetowych itp.
 • Reklamy i komunikaty prasowe
 • Posty w mediach społecznościowych
 • Reklamy telewizyjne i radiowe

Tłumaczenia techniczne Opole

Specjaliści językowi ze Skrivanka są w stanie wykonać najwyższej jakości tłumaczenia tekstów technicznych wszystkich powierzonych nam. Tłumaczenie techniczne wymaga 100% dokładności, więc musisz współpracować z zaawansowanymi tłumaczami technicznymi, którzy posiadają dogłębną wiedzę na temat branży, dla której zamierzone jest tłumaczenie techniczne. W skład naszego zespołu wchodzą nie tylko osoby z wykształceniem filologicznym, ale także eksperci z doświadczeniem w naukach technicznych, co ma kluczowe znaczenie z perspektywy poprawności terminologicznej tłumaczonych tekstów.

Najczęściej wykonywane tłumaczenia techniczne:

 • Instrukcje obsługi i poradniki
 • Samouczki wideo
 • Publikacje naukowe
 • Dokumenty kontroli jakości
 • Opisy interfejsu użytkownika
 • Instrukcje techniczne
 • Katalogi
 • Tłumaczenia patentowe
 • Prezentacje

Tłumaczenia uwierzytelnione Opole

Tłumaczenia uwierzytelnione nie mogą być wykonywane przez każdą osobę znającą dwa języki. Nie podoła im również translator Google i sztuczna inteligencja. Tego typu usługi mogą wykonywać jedynie tłumacze przysięgli. Przygotowanie do wykonywania tego zawodu wymaga wiele wysiłku. Niezbędne jest ukończenie wyższych studiów magisterskich filologicznych lub podyplomowych w zakresie tłumaczenia. Oprócz tego trzeba udowodnić doskonałą znajomość języka źródłowego i docelowego, a także zaprezentować dobry warsztat tłumaczeniowy, zdając oficjalny egzamin państwowy.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.