6715
Skrivanek Koszalin:
tłumaczenia pisemne i ustne


Tel.: +48 58 307 44 46

GSM: +48 603 546 900

E-mail: niebieski@skrivanek.pl

Godziny pracy:
Pn–Pt: 8:00–17:00

Tłumaczenia Koszalin

Zaoszczędź swój czas i pieniądze zamawiając usługi językowe online. Biuro tłumaczeń Skrivanek w Koszalinie to: tłumaczenia we wszystkich europejskich językach i specjalizacjach, zwykłe i przysięgłe, lokalizacja stron WWW, DTP (obróbka i przygotowanie tłumaczeń do druku, identyfikacja wizualna) oraz korekty.

Oferujemy również usługi tłumaczeń ustnych: konsekutywne, symultaniczne na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Zapewniamy również sprzęt konferencyjny na potrzeby konferencji międzynarodowych.

Jeżeli szukasz sprawdzonych kursów językowych sprawdź ofertę naszej szkoły językowej.

Gwarantujemy szybki kontakt oraz bezpieczeństwo informacji potwierdzone certyfikatem ISO 27001.

Napisz do nas i poznaj naszą
ofertę rozwiązań językowych!

Język źródłowy: Język docelowy:
Preferowana data wykonania:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Biznes w Koszalinie

Koszalin to ważny ośrodek gospodarczy i kulturalny w północno-wschodniej części województwa zachodniopomorskiego. W mieście tym funkcjonuje podstrefa „Koszalin” Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, oferująca atrakcyjne tereny inwestycyjne w pobliżu drogowych szlaków komunikacyjnych i portów morskich w Kołobrzegu i Darłowie. W mieście tym znajduje się też wiele wspierających biznes instytucji, na przykład Fundacja Centrum Innowacji i Przedsiębiorczość, Koszaliński Inkubator Przedsiębiorczości czy Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego. Atrakcyjność oferty Koszalina przyciągnęła do miast ponad 18 150 inwestorów, a wśród nich wiele firm zagranicznych. Przykładowo swoją działalność prowadzą tu Espersen Polska, Royal Greenland Seafood, Elfa Manufacturing Poland, Jeronimo Martins czy Rotho.

Atrakcje w Koszalinie

Koszalin to miasto zabytków gotyckich. Na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego znajduje się wiele koszalińskich budowli, w tym fragmenty średniowiecznych murów obronnych, kościół zamkowy z przełomu XIII i XIV w. (obecnie cerkiew prawosławna), kaplica św. Gertrudy czy kamienice gotyckie, na przykład „Dom kata”. Koszalin to również miasto skwerów i parków, gdzie można zrelaksować się pośród zieleni i podziwiać piękno przyrody. Warto odwiedzić tu zabytkowy park im. Książąt Pomorskich, przespacerować się Aleją Dębów na starym poniemieckim cmentarzu, wybrać się na przejażdżkę koszalińską wąskotorówką lub wspiąć się na Górę Chełmską, jedną ze świętych gór Pomorza, żeby zobaczyć sanktuarium pw. Matki Boskiej Trzykroć Przedziwnej i podziwiać panoramę miasta z zabytkowej wieży widokowej. Można również udać się na jedną z położonych w niewielkiej odległości od miasta plaż nadmorskich lub wybrać zielone okolice koszalińskiego zalewu.

Muzea i instytucje kulturalne w Koszalinie

Wśród wielu atrakcji kulturalnych Koszalina należy wymienić liczne wydarzenia kulturalne i festiwale, na przykład Letni Festiwal Kabaretów, Festiwal Rockowy „Generacja” czy Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych „Młodzi i Film”. Działają tu też takie placówki, jak: Bałtycki Teatr Dramatyczny, Filharmonia Koszalińska im. Stanisława Moniuszki, Muzeum w Koszalinie, którego częścią jest ciekawy Skansen Kultury Jamneńskiej, Muzeum Włodzimierza Wysockiego i Muzeum Wody.

http://www.koszalin.pl/