Profesjonalne usługi językowe dla Ciebie
oraz Twojej firmy w ponad 100 językach
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i nazwisko(*)
  Numer telefonu
  Adres email (*)
  Miasto

  Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?  isolp

  Gwarancja jakości
  i poufności informacji
  potwierdzone 4
  certyfikatami ISO

  bulblp

  Tłumaczymy dokumenty
  w dowolnym formacie
  na ponad 100 języków

  callp

  99% naszych klientów
  otrzymuje wycenę
  zleconego tłumaczenia
  w ciągu 15 minut

  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 19:00

  Zaoszczędź swój czas i pieniądze zamawiając usługi językowe online. Biuro tłumaczeń Skrivanek w Grudziądzu to: tłumaczenia we wszystkich europejskich językach i specjalizacjach, zwykłe i przysięgłe, lokalizacja stron WWW, DTP (obróbka i przygotowanie tłumaczeń do druku, identyfikacja wizualna) oraz korekty.

  Oferujemy również usługi tłumaczeń ustnych: konsekutywne, symultaniczne na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Zapewniamy również sprzęt konferencyjny na potrzeby konferencji międzynarodowych.

  Jeżeli szukasz sprawdzonych kursów językowych, sprawdź ofertę naszej szkoły językowej.

  Tłumaczenia: Grudziądz

  Biznes w Grudziądzu

  Prawie stutysięczny Grudziądz to bardzo dobre miejsce do prowadzenia biznesu. Wpływa na to zarówno dogodne położenie miasta blisko istotnych szlaków komunikacyjnych, w tym autostrady A1, dostępność dobrze skomunikowanych terenów inwestycyjnych z rozwiniętą infrastrukturą około biznesową, jak i atrakcyjna oferta Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i Grudziądzkiego Parku Przemysłowego. Nie bez znaczenia dla inwestorów pozostaje także wysoki potencjał tutejszych kadry pracowniczej i rynku konsumenckiego. Ponadto w mieście tym działają duże centra logistyczne Rossmann i Geronimo Martins Dystrybucja, a na okolicznych terenach inwestycyjnych swoje zakłady ma wiele firmy z kapitałem zagranicznym, z takich sektorów przemysłu, jak branża papiernicza, spożywcza, chemiczna, elektromaszynowa czy metalowa.

  Atrakcje w Grudziądzu

  Malowniczo położony na prawym brzegu Wisły Grudziądz to jeden z najstarszych grodów ziemi chełmińskiej i Pomorza Nadwiślańskiego. Do najbardziej charakterystycznych obiektów w mieście należy ulokowany na Skarpie Wiślanej zespół 20 ceglanych gotyckich spichrzy pochodzących z czasów, w których Grudziądz odgrywał ważną rolę w handlu rzecznym. Wśród wielu innych cennych zabytków warto tu zobaczyć średniowieczne Stare Miasto z bazyliką kolegiacką pw. św. Mikołaja i fragmentami murów obronnych, Górę Zamkową z pozostałą po zamku krzyżackim wieżą Klimek oraz zbudowaną z rozkazu króla Prus Fryderyka II cytadelę z przełomu XVIII i XIX wieku. Z kolei aktywny wypoczynek w Grudziądzu zapewniają liczne trasy piesze i rowerowe na terenie miasta, jak i w pobliskich Borach Tucholskich, a dla amatorów sportów wodnych, świetnym miejscem wypoczynku będą, znajdujące się granicach miasta, jeziora Rudnickie i Tarpno oraz jeziora i rzeki graniczących z Grudziądzem od wschodu i południa Pojezierzy Iławskiego i Chełmińskiego.

  Muzea i instytucje kulturalne w Grudziądzu

  ędąc w Grudziądzu, warto obejrzeć ekspozycje miejskiego muzeum, mieszczące się w kilku zabytkowych budynkach: dawnym klasztorze benedyktynek, Pałacu Opatek i spichrzach. Pośród bogatych zbiorów związanych z historią i kulturą miasta oraz ziemi chełmińskiej w muzeum znajdziemy na przykład średniowieczną biżuterię i znaleziska ze średniowiecznego gródka rycerskiego. Poza tym w muzealnej Galerii Współczesnego Malarstwa Pomorskiego zobaczymy dzieła czołowych artystów związanych z Pomorzem, na przykład Tymona Niesiołowskiego, a w Salach Tradycji Jazdy Polskiej zapoznamy się z dziejami i osiągnięciami Centrum Wyszkolenia Kawalerii, które mieściło się w tu w latach międzywojennych.

  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.