6910
Skrivanek Gorzów Wielkopolski:
tłumaczenia pisemne i ustne


Tel.: +48 61 667 41 70

GSM: +48 609 555 811

E-mail: zolty@skrivanek.pl

Godziny pracy:
Pn–Pt: 8:00–17:00

Tłumaczenia Gorzów Wielkopolski

Zaoszczędź swój czas i pieniądze zamawiając usługi językowe online. Biuro tłumaczeń Skrivanek w Gorzowie Wielkopolskim to: tłumaczenia we wszystkich europejskich językach i specjalizacjach, zwykłe i przysięgłe, lokalizacja stron WWW, DTP (obróbka i przygotowanie tłumaczeń do druku, identyfikacja wizualna) oraz korekty.

Oferujemy również usługi tłumaczeń ustnych: konsekutywne, symultaniczne na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Zapewniamy również sprzęt konferencyjny na potrzeby konferencji międzynarodowych.

Jeżeli szukasz sprawdzonych kursów językowych sprawdź ofertę naszej szkoły językowej.

Gwarantujemy szybki kontakt oraz bezpieczeństwo informacji potwierdzone certyfikatem ISO 27001.

Napisz do nas i poznaj naszą
ofertę rozwiązań językowych!

Język źródłowy: Język docelowy:
Preferowana data wykonania:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych
zgodnie z polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Biznes w Gorzowie Wielkopolskim

Gorzów Wielkopolski jest jedną z dwóch stolic województwa lubuskiego. Swoją siedzibę ma w mieście wojewoda. Niezwykle korzystny klimat do rozwoju biznesu zapewnia funkcjonowanie: specjalnej strefy ekonomicznej, inkubatorów przedsiębiorczości, licznych organizacji wspierających przedsiębiorczość. Ponadto w Gorzowie odbywa się wiele imprez targowych. Nic dziwnego, że w mieście ulokowało swoje zakłady wielu przedstawicieli nowoczesnych sektorów przemysłu. Rozwija się branża motoryzacyjna (Solvay Engineering Plastics, Faurecia Gorzów), elektroniczna (TPV Displays, MiP Data Recovery), chemiczna (Stilon), farmaceutyczna czy maszynowa (Metalworks).

Atrakcje w Gorzowie Wielkopolskim

Gorzów Wielkopolski znajduje się na skraju Kotliny Gorzowskiej, nad Wartą. Do 1945 roku miasto należało do Brandenburgii. Warto odwiedzić Gorzów i jego okolice zarówno ze względu na zabytki, jak i walory krajobrazowe. Wśród ciekawych miejsc należy wymienić: fragmenty średniowiecznych murów obronnych, Katedrę Wniebowzięcia NMP z XIV wieku, zabytkowe wille dawnych przemysłowców, Aleję Sławnych Gorzowian na Starym Rynku, urokliwy bulwar spacerowy nad Wartą, Park Kopernika czy miejskie fontanny. W weekendy można skusić się na rejs ponad stuletnim rzecznym lodołamaczem „Kuna”. Można też wstąpić do umieszczonej na Wełnianym Rynku bimby (repliki zabytkowego tramwaju). Znajduje się tam Miejskie Centrum Informacji, w którym chętni kupią maskotkę Gorzowa – Gorzusia. W mieście odbywa się też wiele imprez kulturalnych i festiwali, na przykład Reggae na Wartą i Międzynarodowy Festiwal Tańca. Warto także udać się w najbliższe okolice Gorzowa. W Świerkocinie jest zoo safari, w Nowinach Wielkich park dinozaurów, a w Nietoperku jeden z największych w Europie rezerwatów nietoperzy. Miłośnikom odpoczynku na łonie natury z pewnością spodoba się Pojezierze Lubuskie.

Muzea i instytucje kulturalne w Gorzowie Wielkopolskim

W Gorzowie znajduje się najstarsze w województwie muzeum – Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta. Główna siedziba placówki znajduje się w otoczonym pięknym ogrodem dendrologicznym pałacyku należącym kiedyś do fabrykanta, Gustawa Schroedera. Można tu oglądać bogate zbiory malarstwa, rysunku i grafiki, a także rzeźby i sztuki cerkiewnej. Jeden z oddziałów muzeum mieści się w zabytkowym spichlerzu na Zawarciu, a niedaleko miasta znajdują się kolejne oddziały muzeum: Zagroda Młyńska w Bogdańcu i archeologiczne Muzeum Grodu Santok. Poza tym w Miejskim Ośrodku Sztuki w Gorzowie znaleźć można dużą kolekcję prac Władysława Hasiora.

http://www.gorzow.pl/