Profesjonalne usługi językowe dla Ciebie
oraz Twojej firmy w ponad 100 językach
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i nazwisko(*)
  Numer telefonu
  Adres email (*)
  Miasto

  Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?  isolp

  Gwarancja jakości
  i poufności informacji
  potwierdzone 4
  certyfikatami ISO

  bulblp

  Tłumaczymy dokumenty
  w dowolnym formacie
  na ponad 100 języków

  callp

  99% naszych klientów
  otrzymuje wycenę
  zleconego tłumaczenia
  w ciągu 15 minut

  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 19:00

  Zaoszczędź swój czas i pieniądze zamawiając usługi językowe online. Biuro tłumaczeń Skrivanek w Gliwicach to: tłumaczenia we wszystkich europejskich językach i specjalizacjach, zwykłe i przysięgłe, lokalizacja stron WWW, DTP (obróbka i przygotowanie tłumaczeń do druku, identyfikacja wizualna) oraz korekty.

  Oferujemy również usługi tłumaczeń ustnych: konsekutywne, symultaniczne na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Zapewniamy również sprzęt konferencyjny na potrzeby konferencji międzynarodowych.

  Jeżeli szukasz sprawdzonych kursów językowych, sprawdź ofertę naszej szkoły językowej.

  Tłumaczenia: Gliwice

  Biznes w Gliwicach

  Gliwice to jedno z najszybciej rozwijających się miast w Polsce i jeden z najważniejszych krajowych ośrodków innowacji. Miasto należy do Światowego Stowarzyszenia Technopolii (World Technopolis Association), organizacji skupiającej najbardziej zaawansowane technologicznie miasta na świecie. W Gliwicach znajduje się większość wydziałów Politechniki Śląskiej, jednej z najlepszych w kraju uczelni technicznych. W mieście działa też sieć instytucji, które wspierają innowacyjną przedsiębiorczość. Inne istotne atuty Gliwic to: funkcjonowanie specjalnej strefy ekonomicznej i położenie blisko ważnych szlaków komunikacyjnych. Wszystko to przyciąga do miasta przedstawicieli nowoczesnego przemysłu (przede wszystkim z branż motoryzacyjnej i logistycznej oraz nowych technologii).

  Atrakcje w Gliwicach

  Gliwice to nie tylko innowacyjność. To też miasto pełne zabytków, którego historia sięga XIII wieku. Wizytówką Gliwic jest leżąca na Szlaku Zabytków Techniki Radiostacja – najwyższa drewniana budowla na świecie. Kolejny symbol miasta to piękny czworoboczny rynek z ratuszem. Niedaleko rynku znajdują się: dawny dwór Cetrycza (zwany Zamkiem Piastowskim), pozostałości po średniowiecznych murach miasta i powstałe między XV a XVII wiekiem kolorowe kamienice z podcieniami. W Gliwicach znajduje się też największy obszar zieleni miejskiej na całym Śląsku. Warto przejść się po położonym w samym centrum miasta Parku im. Fryderyka Chopina i odwiedzić Palmiarnię Miejską, w której można podziwiać egzotyczne gatunki roślin i zwierząt. Inną atrakcją Gliwic jest Kolejkowo, gdzie znajduje się największa w Polsce makieta kolejki oraz gdzie można obejrzeć modele wielu śląskich budowli.

  Muzea i instytucje kulturalne w Gliwicach

  Ciekawe zbiory dotyczące Górnego Śląska można znaleźć w Muzeum w Gliwicach, jednym z najstarszych muzeów na Górnym Śląsku. Oddziały tego muzeum to między innymi Zamek Piastowski, Radiostacja i Dom Pamięci Żydów Górnośląskich. Na Szlaku Zabytków Techniki znajduje się Oddział Odlewnictwa Artystycznego Muzeum w Gliwicach. Utworzono go na terenie dawnej Królewskiej Odlewni Żeliwa (Huty Gliwickiej), pionierskiej inwestycji z końca XVIII wieku. Obecnie muzeum znajduje się w dawnej kopalni Gliwice. Można tu wejść do wnętrz nieczynnych pieców, zapoznać się z historią odlewnictwa artystycznego oraz zobaczyć na przykład misternie wykonaną żeliwną biżuterię.

  Źródło: https://gliwice.eu

  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.