6696
Skrivanek Elbląg:
tłumaczenia pisemne i ustne


Tel.: +48 58 307 44 46

GSM: +48 603 546 900

E-mail: niebieski@skrivanek.pl

Godziny pracy:
Pn–Pt: 8:00–17:00

Tłumaczenia Elbląg

Zaoszczędź swój czas i pieniądze zamawiając usługi językowe online. Biuro tłumaczeń Skrivanek w Elblągu to: tłumaczenia we wszystkich europejskich językach i specjalizacjach, zwykłe i przysięgłe, lokalizacja stron WWW, DTP (obróbka i przygotowanie tłumaczeń do druku, identyfikacja wizualna) oraz korekty.

Oferujemy również usługi tłumaczeń ustnych: konsekutywne, symultaniczne na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Zapewniamy również sprzęt konferencyjny na potrzeby konferencji międzynarodowych.

Jeżeli szukasz sprawdzonych kursów językowych sprawdź ofertę naszej szkoły językowej.

Gwarantujemy szybki kontakt oraz bezpieczeństwo informacji potwierdzone certyfikatem ISO 27001.

Napisz do nas i poznaj naszą
ofertę rozwiązań językowych!

Język źródłowy: Język docelowy:
Preferowana data wykonania:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Biznes w Elblągu

Elbląg to miasto o bogatych tradycjach przemysłowych. Przede wszystkim rozwijał się tu przemysł ciężki, w tym stoczniowy, ale także tkactwo, farbiarstwo i szklarstwo. Obecnie wiodące gałęzie elbląskiej produkcji obejmują branże metalową, maszynową i energetyczną (General Electric, FLSmidth Maag Gear, Siemens, Dan Stal, Elstar Engineering), spożywczą (Grupa Żywiec) czy meblarską (Wójcik, Home Concept) i informatyczną (MBS Systems, infoPower, CSC). W miejscu tym rozwija się również sektor nowoczesnych usług biznesowych, a dodatkową zachętę do inwestycji w tym mieście stanowią działająca tu Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Elbląski Park Technologiczny.

Atrakcje w Elblągu

Elbląg, położony u ujścia rzeki o tej samej nazwie, wpływającej do Zalewu Wiślanego, jest jednym z najstarszych miast w Polsce, które w ciągu wieków swej burzliwej historii znajdowało się w różnych rękach — krzyżackich, polskich, a nawet szwedzkich. Do najciekawszych historycznych zabytków miasta należą: XIV-wieczna katedra pw. św. Mikołaja, Stare Miasto z historycznym układem urbanistycznym, dawny późnogotycki kościół protestancki, gdzie mieści się obecnie galeria sztuki nowoczesnej, zamek krzyżacki (obecnie siedziba Muzeum Archeologiczno-Historycznego) i zabytkowa Brama Targowa — pozostałość dawnych murów obronnych miasta. Natomiast walory przyrodnicze i rekreacyjne tej miejscowości najlepiej reprezentuje Kanał Elbląski — światowej klasy zabytek w obszarze hydrotechniki, uznany, wraz z utworzonym na jego terenie Obszarem Chronionym Krajobrazu Kanału Elbląskiego, za jeden z siedmiu cudów Polski. W poszukiwaniu pięknej przyrody i odpoczynku należy udać się również do zabytkowego leśnego parku Bażantarnia i do znajdujących się tam stylowych restauracji, muszli koncertowej oraz parku linowego. Elbląg jest także doskonałą bazą wypadową na Mazury i nad morze.

Muzea i instytucje kulturalne w Elblągu

Na terenie dawnego zamku krzyżackiego mieści się Muzeum Archeologiczno-Historyczne, które dokumentuje między innymi historię i sztukę miasta, a także Żuław i Pomorza. Na wzgórzu zwanym kiedyś Galgenberg, czyli Górą Straceń, znajduje się natomiast Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” mające w swojej ofercie wiele interesujących imprez kulturalnych, wystaw i innych wydarzeń artystycznych.

http://www.elblag.eu/index.php

http://www.outsourcingportal.eu/pl/