Profesjonalne usługi językowe dla Ciebie
oraz Twojej firmy w ponad 100 językach
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i nazwisko(*)
  Numer telefonu
  Adres email (*)
  Miasto

  Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?  isolp

  Gwarancja jakości
  i poufności informacji
  potwierdzone 4
  certyfikatami ISO

  bulblp

  Tłumaczymy dokumenty
  w dowolnym formacie
  na ponad 100 języków

  callp

  99% naszych klientów
  otrzymuje wycenę
  zleconego tłumaczenia
  w ciągu 15 minut

  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 19:00

  Zaoszczędź swój czas i pieniądze zamawiając usługi językowe online. Biuro tłumaczeń Skrivanek w Elblągu to: tłumaczenia we wszystkich europejskich językach i specjalizacjach, zwykłe i przysięgłe, lokalizacja stron WWW, DTP (obróbka i przygotowanie tłumaczeń do druku, identyfikacja wizualna) oraz korekty.

  Oferujemy również usługi tłumaczeń ustnych: konsekutywne, symultaniczne na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Zapewniamy również sprzęt konferencyjny na potrzeby konferencji międzynarodowych.

  Jeżeli szukasz sprawdzonych kursów językowych, sprawdź ofertę naszej szkoły językowej.

  Tłumaczenia: Elbląg

  Biznes w Elblągu

  Elbląg to miasto o bogatych tradycjach przemysłowych. Przede wszystkim rozwijał się tu przemysł ciężki, w tym stoczniowy, ale także tkactwo, farbiarstwo i szklarstwo. Obecnie wiodące gałęzie elbląskiej produkcji obejmują branże metalową, maszynową i energetyczną (General Electric, FLSmidth Maag Gear, Siemens, Dan Stal, Elstar Engineering), spożywczą (Grupa Żywiec) czy meblarską (Wójcik, Home Concept) i informatyczną (MBS Systems, infoPower, CSC). W miejscu tym rozwija się również sektor nowoczesnych usług biznesowych, a dodatkową zachętę do inwestycji w tym mieście stanowią działająca tu Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Elbląski Park Technologiczny.

  Atrakcje w Elblągu

  Elbląg, położony u ujścia rzeki o tej samej nazwie, wpływającej do Zalewu Wiślanego, jest jednym z najstarszych miast w Polsce, które w ciągu wieków swej burzliwej historii znajdowało się w różnych rękach — krzyżackich, polskich, a nawet szwedzkich. Do najciekawszych historycznych zabytków miasta należą: XIV-wieczna katedra pw. św. Mikołaja, Stare Miasto z historycznym układem urbanistycznym, dawny późnogotycki kościół protestancki, gdzie mieści się obecnie galeria sztuki nowoczesnej, zamek krzyżacki (obecnie siedziba Muzeum Archeologiczno-Historycznego) i zabytkowa Brama Targowa — pozostałość dawnych murów obronnych miasta. Natomiast walory przyrodnicze i rekreacyjne tej miejscowości najlepiej reprezentuje Kanał Elbląski — światowej klasy zabytek w obszarze hydrotechniki, uznany, wraz z utworzonym na jego terenie Obszarem Chronionym Krajobrazu Kanału Elbląskiego, za jeden z siedmiu cudów Polski. W poszukiwaniu pięknej przyrody i odpoczynku należy udać się również do zabytkowego leśnego parku Bażantarnia i do znajdujących się tam stylowych restauracji, muszli koncertowej oraz parku linowego. Elbląg jest także doskonałą bazą wypadową na Mazury i nad morze.

  Muzea i instytucje kulturalne w Elblągu

  Na terenie dawnego zamku krzyżackiego mieści się Muzeum Archeologiczno-Historyczne, które dokumentuje między innymi historię i sztukę miasta, a także Żuław i Pomorza. Na wzgórzu zwanym kiedyś Galgenberg, czyli Górą Straceń, znajduje się natomiast Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” mające w swojej ofercie wiele interesujących imprez kulturalnych, wystaw i innych wydarzeń artystycznych.

  http://www.elblag.eu/index.php

  http://www.outsourcingportal.eu/pl/

  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.