6830
Skrivanek Chorzów:
tłumaczenia pisemne i ustne


Tel.: +48 32 733 81 20

Tel.: +48 32 733 81 21

GSM: +48 601 741 999

E-mail: zielony@skrivanek.pl

Godziny pracy:
Pn–Pt: 8:00–17:00

Tłumaczenia Chorzów

Zaoszczędź swój czas i pieniądze zamawiając usługi językowe online. Biuro tłumaczeń Skrivanek w Chorzowie to: tłumaczenia we wszystkich europejskich językach i specjalizacjach, zwykłe i przysięgłe, lokalizacja stron WWW, DTP (obróbka i przygotowanie tłumaczeń do druku, identyfikacja wizualna) oraz korekty.

Oferujemy również usługi tłumaczeń ustnych: konsekutywne, symultaniczne na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Zapewniamy również sprzęt konferencyjny na potrzeby konferencji międzynarodowych.

Jeżeli szukasz sprawdzonych kursów językowych sprawdź ofertę naszej szkoły językowej.

Gwarantujemy szybki kontakt oraz bezpieczeństwo informacji potwierdzone certyfikatem ISO 27001.

Napisz do nas i poznaj naszą
ofertę rozwiązań językowych!

Język źródłowy: Język docelowy:
Preferowana data wykonania:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Biznes w Chorzowie

Podobnie do innych śląskich miast Chorzów przechodzi obecnie przemianę gospodarczą, ograniczając rolę przemysłu ciężkiego na rzecz nowoczesnego biznesu i nowych technologii. Do miasta przyciągani są inwestorzy, na których czeka: jedno z najbardziej zaludnionych miast największej metropolii w Polsce, bardzo dobrze rozwinięta sieć komunikacyjna, liczna przedsiębiorcza i wykształcona kadra oraz przyjazny do prowadzenia biznesu klimat. Na chorzowskich terenach poprzemysłowych działa specjalna strefa ekonomiczna, przy Uniwersytecie Śląskim powstało Śląskie Międzyuczelniane Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych, w którym prowadzone są między innymi badania wspierające rozwój nowoczesnych technologii w biznesie. Największe firmy i producenci działający na terenie miasta to: nowoczesna fabryka taboru szynowego Alstom-Konstal, Huta Królewska, światowy koncern produkujący gazy techniczne Messer Group, dystrybutor części samochodowych Moto Profil, hurtownia szkła budowlanego Amber-Glass oraz globalny deweloper terenów poprzemysłowych Prologis.

Atrakcje w Chorzowie

Jedną z głównych atrakcji Chorzowa jest leżący w samym centrum miasta największy w kraju park miejski. Wśród zieleni, na ponad sześciuset hektarach znajdują się między innymi: planetarium, zoo, wesołe miasteczko i skansen. Jest to jeden z przykładów udanej rewitalizacji terenów poprzemysłowych. Innym przykładem są tereny dawnej kopalni Sztygarka. Powstał na nich kompleks biznesowo-rekreacyjny. Również na tych terenach znajduje się położona na Szlaku Zabytków Techniki wieża wyciągowa dawnego szybu Prezydent. Inne warte odwiedzenia miejsca w Chorzowie to między innymi: Żabie Doły (cenne przyrodniczo tereny Śląska), schron dowodzenia (siedziba sztabu Grupy Fortecznej Obszaru Warownego „Śląsk”), budynek Poczty Głównej, nowoczesny Stadion Śląski i znakomity Teatr Rozrywki.

Muzea i instytucje kulturalne w Chorzowie

Chcąc pogłębić swoją wiedzę o kulturze i historii Śląska, warto odwiedzić Muzeum w Chorzowie. Oprócz prezentowania bogatych zbiorów w muzeum organizowane są koncerty, spotkania i wykłady. W samym centrum miasta, w Górnośląskim Parku Etnograficznym można poznać warunki życia i tradycje śląskiej wsi oraz małych, śląskich miasteczek. W mieście prężnie działają Teatr Rozrywki oraz Chorzowskie Centrum Kultury, a od 2007 roku odbywa się tu letni festiwal artystyczny Chorzowski Teatr Ogrodowy.

http://www.chorzow.eu/