Profesjonalne usługi językowe dla Ciebie
oraz Twojej firmy w ponad 100 językach
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i nazwisko(*)
  Numer telefonu
  Adres email (*)
  Miasto

  Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?  isolp

  Gwarancja jakości
  i poufności informacji
  potwierdzone 4
  certyfikatami ISO

  bulblp

  Tłumaczymy dokumenty
  w dowolnym formacie
  na ponad 100 języków

  callp

  99% naszych klientów
  otrzymuje wycenę
  zleconego tłumaczenia
  w ciągu 15 minut

  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 19:00

  Zaoszczędź swój czas i pieniądze zamawiając usługi językowe online. Biuro tłumaczeń Skrivanek w Bytomiu to: tłumaczenia we wszystkich europejskich językach i specjalizacjach, zwykłe i przysięgłe, lokalizacja stron WWW, DTP (obróbka i przygotowanie tłumaczeń do druku, identyfikacja wizualna) oraz korekty.

  Oferujemy również usługi tłumaczeń ustnych: konsekutywne, symultaniczne na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Zapewniamy również sprzęt konferencyjny na potrzeby konferencji międzynarodowych.

  Jeżeli szukasz sprawdzonych kursów językowych, sprawdź ofertę naszej szkoły językowej.

  Tłumaczenia: Bytom

  Biznes w Bytomiu

  Położony w centrum aglomeracji górnośląskiej Bytom zawsze był uważany za miasto górniczo-hutnicze. Zmiany, które po przemianach ustrojowych dotknęły tradycyjne dla miasta gałęzie przemysłu, pozbawiły je hut, większości kopalń i powiązanych z nimi zakładów. Władze miasta starają się obecnie w miejsce dawnego przemysłu przyciągać nowych inwestorów. Niewątpliwe atuty Bytomia to: znakomita komunikacja z resztą kraju (5 dróg krajowych, 2 wojewódzkie i autostrada A1), bliskość Katowic i Gliwic, położone nieopodal lotnisko oraz dogodne warunki inwestycyjne, które zapewniają: Bytomski Park Przemysłowy, Bytomska Strefa Aktywności Gospodarczej i Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna. W celu poprawienia aktywności inwestycyjnej na terenach poprzemysłowych energicznie wykorzystywane są fundusze unijne, w czym pomaga Bytomski Klaster Rewitalizacji.

  Atrakcje w Bytomiu

  W Bytomiu można znaleźć wiele atrakcji turystycznych. Na uwagę zasługuje architektura miejska z czasów rozkwitu miasta na przełomie XIX i XX wieku. Jej przykłady to liczne neogotyckie i neorenesansowe kościoły oraz secesyjne kamienice. Wielbiciele turystyki industrialnej znajdą w Bytomiu Kolonię Zgorzelec (zachowaną w prawie nienaruszonym stanie kolonię robotniczą z przełomu XIX i XX wieku), zabytkowy budynek Elektrociepłowni Szombierki i pozostały po dawnej Kopalni Szombierki szyb Krystyna. Na terenie miasta znajdują się cenne obszary przyrodnicze: rezerwat przyrody Segiet, zespół przyrodniczo-krajobrazowy Żabie Doły (ornitologiczny raj powstały na zdegradowanych terenach poprzemysłowych), Suchogórski Labirynt Skalny i kamieniołom Blachówka (gdzie w wylotach sztolni żyje pięć gatunków nietoperzy). Oprócz tego w mieście jest sześć parków dających mieszkańcom i turystom wytchnienie od miejskiego krajobrazu. Natomiast aktywny wypoczynek zapewnia znajdujące się na terenie dawnych kamieniołomów całoroczne centrum narciarsko-snowboardowe Dolomity Sportowa Dolina.

  Muzea i instytucje kulturalne w Bytomiu

  Najbardziej rozpoznawalne bytomskie instytucje kulturalne to utworzona przez Adama Didura Opera Śląska oraz mieszczący się w budynkach dawnej kopalni Bytomski Teatr Tańca i Ruchu Rozbark. Odbywają się w nich prestiżowe wydarzenia artystyczne i cieszą się one zasłużoną międzynarodową renomą. Inne placówki kultury to ponad stuletnie Muzeum Górnośląskie, Centrum Sztuki Współczesnej Kronika czy Bytomskie Centrum Kultury.

  Źródło: http://www.bytom.pl

  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.