6738
Skrivanek Bielsko-Biała:
tłumaczenia pisemne i ustne


Tel.: +48 32 733 81 20

Tel.: +48 32 733 81 21

GSM: +48 601 741 999

E-mail: zielony@skrivanek.pl

Godziny pracy:
Pn–Pt: 8:00–17:00

Tłumaczenia Bielsko-Biała

Zaoszczędź swój czas i pieniądze zamawiając usługi językowe online. Biuro tłumaczeń Skrivanek w Bielsko-Białej to: tłumaczenia we wszystkich europejskich językach i specjalizacjach, zwykłe i przysięgłe, lokalizacja stron WWW, DTP (obróbka i przygotowanie tłumaczeń do druku, identyfikacja wizualna) oraz korekty.

Oferujemy również usługi tłumaczeń ustnych: konsekutywne, symultaniczne na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Zapewniamy również sprzęt konferencyjny na potrzeby konferencji międzynarodowych.

Jeżeli szukasz sprawdzonych kursów językowych sprawdź ofertę naszej szkoły językowej.

Gwarantujemy szybki kontakt oraz bezpieczeństwo informacji potwierdzone certyfikatem ISO 27001.

Napisz do nas i poznaj naszą
ofertę rozwiązań językowych!

Język źródłowy: Język docelowy:
Preferowana data wykonania:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Biznes w Bielsku-Białej

Bielsko-Biała od kilku lat zajmuje czołowe miejsca w rankingu miast atrakcyjnych dla biznesu miesięcznika „Forbes”. Położone na południu województwa śląskiego miasto to prężnie rozwijający się ośrodek przemysłowy. Do inwestowania w Bielsku-Białej zachęca położenie na międzynarodowych szlakach (bliskość granic czeskiej i słowackiej) oraz korzystne warunki prowadzenia biznesu (specjalna strefa ekonomiczna, inkubatory przedsiębiorczości i Bielski Park Technologiczny Lotnictwa, Przedsiębiorczości i Innowacji). Dzięki temu swoje zakłady ulokowały tu liczące się międzynarodowe koncerny działające w branżach: motoryzacyjnej, lotniczej oraz informatycznej.

Atrakcje w Bielsku-Białej

Położona u wrót Beskidów Bielsko-Biała przyciąga turystów pięknem górskich krajobrazów. To doskonałe miejsce zarówno dla miłośników turystyki górskiej, jak i narciarzy i snowboardzistów. Równie ciekawie prezentują się zabytki miasta. Znajdziemy tu: Zamek książąt Sułkowskich (dawną siedzibę cieszyńskich Piastów), pochodzące z XII wieku grodzisko w Starym Bielsku, prześliczne secesyjne kamieniczki nawiązujące klimatem do architektury stolicy Habsburgów (stąd miasto nazywane jest czasem Małym Wiedniem), jedyny w Polsce pomnik czeskiego reformatora religijnego Marcina Lutra, kościół ewangelicki, dawne fabryki sukienników czy cmentarz żydowski. Miłośnicy teatru znajdą tu między innymi jeden z największych teatrów lalek w Europie – Teatr „Banialuka”.

Muzea i instytucje kulturalne w Bielsku-Białej

Najważniejsze muzeum w Bielsku-Białej to Muzeum Historyczne. W pięknych, odrestaurowanych wnętrzach Zamku książąt Sułkowskich znajdziemy między innymi: Salon Biedermeierowski, okazały Salon Muzyczny (w którym odbywają się koncerty), cenne zbiory broni a także malarstwa, grafiki i fotografii. Ponadto oddziałami muzeum są: Fałatówka (poświęcona twórczości Juliana Fałata), Stara Fabryka (mieszcząca się w budynku dawnej fabryki sukna i znajdująca się na Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego) oraz Dom Tkacza (zamieszkiwany w dawnych czasach przez bielskich sukienników). W Muzeum Historycznym odbywa się wiele wydarzeń artystycznych, na przykład prowadzone przez Stanisława Janickiego spotkania ze starym kinem. W Bielsku-Białej i najbliższej okolicy funkcjonują również inne ciekawe placówki: Muzeum Minerałów „Skarby Ziemi”, Muzeum Motoryzacji oraz Muzeum Fauny i Flory Morskiej w Jaworzu.

http://www.um.bielsko.pl