biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumaczenie maszynowe z postedycją

maszynowe z postedycja

Z nowym zapotrzebowaniem tłumaczeniowym zgłosiła się do nas firma z branży IT – jedna z największych akademii IT w Polsce, która na pokładzie ma najlepszych trenerów-praktyków i specjalistów w swojej branży. Firma dostarcza profesjonalne kursy dla programistów, a także organizuje konferencje i spotkania zrzeszające całą społeczność IT. Stale znajduje się też w fazie rozwoju – coraz nowsze i popularniejsze technologie, a także globalna tendencja do wprowadzania innowacyjnych produktów na rynek sprawiają, że firma nieustannie musi dbać o konkurencyjność i własne modele wzrostu. W tak dynamicznie rozwijającym się biznesie firma często staje przed koniecznością tłumaczenia dokumentów, a kluczowym aspektem, jaki skłania ją do decyzji o realizacji, jest szybki termin wykonania usługi.

maszynowe z postedycja

Klient zgłosił się do nas z polecenia – otrzymał kontakt od współpracującej firmy, która chwaliła sobie współpracę z biurem tłumaczeń Skrivanek. Na dobry początek do tłumaczenia otrzymaliśmy standardowy plik tekstowy docx – a w nim ogólne warunki sprzedaży dla nowego produktu cyfrowego wprowadzanego właśnie na rynek. Klient był zainteresowany tłumaczeniem zwykłym na język angielski, a priorytetem był dla niego czas realizacji – w tej sytuacji idealnym rozwiązaniem było przygotowanie tłumaczenia maszynowego z postedycją przez doświadczonego tłumacza pisemnego, co gwarantuje zarówno oszczędność czasu, jak i pieniędzy.

W związku z tym, że było to pierwsze zlecenie od nowego klienta, zależało nam na przedstawieniu najbardziej atrakcyjnych warunków cenowych i terminowych. Dokładnie przeanalizowaliśmy dokument i – biorąc pod uwagę charakter tekstu oraz możliwość poddania go tłumaczeniu maszynowemu z postedycją – zaproponowaliśmy rabat na początek udanej współpracy. Tłumaczenie maszynowe jest szybsze i tańsze od tłumaczenia standardowego, wykonanego od początku przez lingwistę – takie rozwiązanie w optymalny sposób zaspokaja wszystkie potrzeby klienta, który szybko otrzymuje przetłumaczony tekst wysokiej jakości. Do wyceny otrzymaliśmy plik edytowalny Word, w związku z czym od razu po akceptacji klienta tekst trafił do tłumacza, który natychmiast przystąpił do etapu postedycji.

W dobie rozwoju technologicznego oraz dużej konkurencji na rynku kluczowe jest, aby realizować projekty w sposób optymalny i indywidualnie dostosowany do każdego klienta. Tłumaczenie tekstów standardowych, niewymagających pogłębionej redakcji stylistycznej, jak najbardziej może być wykonane przy użyciu nowoczesnej technologii – dzięki temu mamy możliwość przyspieszenia czasu realizacji oraz zaproponowania większych rabatów naszym klientom. Tłumaczenia maszynowe w Skrivanku to nie tylko pełne bezpieczeństwo danych i oszczędność czasu oraz pieniędzy, ale także zachowanie formatowania pliku źródłowego w stanie nienaruszonym. Dzięki realizacji przy użyciu sieci neuronowych oraz dodatkowej weryfikacji przez dobranego do tematyki postedytora mogą być Państwo pewni, że otrzymują profesjonalny i pełnoprawny produkt końcowy, który jakościowo w żaden sposób nie odbiega od tłumaczenia realizowanego standardowo. Bez względu na branżę, nasi klienci zawsze otrzymują tłumaczenia najwyższej jakości.

Posty powiązane

chatsimple
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.