Tłumaczenia Poznań

Profesjonalne usługi językowe dla Ciebie
oraz Twojej firmy w ponad 100 językach
tłumaczenia
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!

  Firma / Imię i nazwisko(*)
  Numer telefonu

  Adres email (*)

  Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?

  Skrivanek oferuje kompleksowe usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych. Tłumaczenia z angielskiego i na angielski w Poznaniu wykonujemy szybko i dokładnie. Dzięki naszej wiedzy oraz doświadczeniu teksty przygotowujemy profesjonalne niezależnie od ich tematyki oraz stopnia zaawansowania. Wyróżniają nas profesjonalizm, zaangażowanie i drobiazgowość, które pozwalają nam zachować spójność merytoryczną, terminologiczną oraz poprawność językową. Przywiązujemy wagę do każdego językowego szczegółu. Dbamy o to, aby stylistyka zawsze odpowiadała potrzebom, co ułatwia czytanie tłumaczonych tekstów. W biznesowych pismach wykorzystujemy oficjalny język, w utworach literackich staramy się o płynność językową oraz oryginalność naszych przekładów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na tłumaczenia pisemne i tłumaczenia ustne w Poznaniu.

  Polska coraz bardziej otwiera się na rynki zagraniczne. To zwiększa potrzebę używania języków obcych w kontaktach biznesowych lub podczas swobodnych rozmów. Często zachodzi konieczność używania dokumentów w języku angielskim lub tłumaczenia specjalistycznych tekstów, czego nie jesteśmy w stanie wykonać samodzielnie. Nie zawsze mamy odpowiednie umiejętności w zakresie posługiwania się językiem i potrzebujemy pomocy specjalistów. Skrivanek zapewnia tłumaczenia w Poznaniu na najwyższym poziomie.

  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 17:00

  Tomasz
  Jardzioch
  Katarzyna
  Napieraj

  Dyrektor Regionalny

  Co mówią o nas klienci?
  1
  GUGIK
  Finanse i bankowość

  Główny Urząd Geodezji i Kartografii informuje, że współpracuje z firmą Skrivanek Sp. z o.o. w zakresie usług tłumaczenia pisemnego oraz ustnego (konsekutywnego). Zaświadczamy, że firma Skrivanek Sp. z o.o. jest kompetentnym i rzetelnym Wykonawcą, dostarczając produkty spełniające wymagania określone w umowie. Prace zostały wykonane solidnie i terminowo.

  MALBORK
  Przemysł techniczny

  Miasto Malbork zaświadcza, że korzysta z usług tłumaczeniowych Skrivanek sp. z o.o. Możemy potwierdzić, że firma wykazuje się rzetelnością a tłumacze profesjonalizmem. Nasza współpraca trwa od 2015 roku i jak do tej pory za pośrednictwem Skrivanek sp. z o.o. wykonywaliśmy tłumaczenia ustne konferencyjne w języku niemieckim. Z przyjemnością zatem zarekomendujemy i udzielamy referencji Skrivanek sp. z. o.o. jako solidnemu i profesjonalnemu dostawcy usług językowych.

  ARP
  Agencja rozwoju Pomorza S.A.

  Agencja rozwoju Pomorza S.A. zaświadcza, iż korzysta z usług tłumaczeniowych Skrivanek sp. z o.o. Możemy potwierdzić, że jesteśmy zadowoleni ze współpracy, a firma wykazuje się rzetelnością, terminowością i obsługą klienta na wysokim poziomie. Z przyjemnością rekomendujemy i udzielamy referencji Skrivanek sp. z o.o. jako solidnemu i profesjonalnemu dostawy usług językowych.

  LUBLIN
  Urząd Gminy Polska Cerekiew

  Standardem na rynku usług są wysoka jakość, zaangażowanie, profesjonalizm oraz sprawna obsługa klienta. Skrivanek Sp. z o.o. spełnia powyższe wymogi. Współpraca w zakresie usług tłumaczeniowych pomiędzy Biurem Obsługi Inwestorów, działającym w strukturze Urzędu Miasta Lublin, a firmą Skrivanek rozwija się od kilku lat. Pisemne tłumaczenia zawsze spełniały nasze oczekiwania pod kątem rzetelności i terminowości. Tłumaczenia ustne prowadzone były na wysokim poziomie, przy zastosowaniu profesjonalnego sprzętu.

  ESPIS
  Europejska Sieć Pamięci i Solidarność

  Zlecone tłumaczenia firma Skrivanek sp. z o.o. wykonywała z wartą odnotowania rzetelnością, sumiennością, zawsze dotrzymując ustalonych terminów. Firma wykazała elastyczność wobec naszych potrzeb oraz sprawdziła się podczas wykonywania pilnych zleceń, wymagających natychmiastowej gotowości i mobilizacji. Dodatkowo miła i bezproblemowa obsługa sprawiła, że współpraca z firmą Skrivanek. sp z o.o. przebiegała w sposób przyjemny i sprawny.

  Tłumaczenia w Poznaniu

  1

  Jakie usługi Państwo świadczą?

  Świadczymy usługi tłumaczenia pisemnego i korekt językowych, tłumaczeń uwierzytelnionych, tłumaczeń maszynowych, tłumaczeń konsekutywnych i symultanicznych, obsługi konferencji międzynarodowych, lokalizacji stron www i oprogramowania, transkreacji, DTP, weryfikacji, dubbingu oraz voice-over.

  Na jakie języki tłumaczycie?

  Tłumaczymy we wszystkich językach europejskich i wielu pozaeuropejskich, między innymi:

  albański, angielski, arabski, armeński, azerski, białoruski, bośniacki, bułgarski, chiński, chorwacki, czarnogórski, czeski, duński, estoński, farerski, fiński, flamandzki, francuski, grecki, gruziński, hebrajski, hindi, hiszpański, indonezyjski, islandzki, japoński, jidysz, kaszubski, kataloński, kazachski, koreański, litewski, łaciński, łotewski, macedoński, mongolski, niderlandzki, niemiecki, norweski, perski, polski, portugalski, rosyjski, rumuński, serbski, słowacki, słoweński, szwedzki, śląski, turecki, ukraiński, uzbecki, węgierski, wietnamski, włoski.

  Powyżej wymienione są nasze najpopularniejsze języki. Jeżeli nie znalazłeś na liście języka, który Cię interesuje, napisz do nas, a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

  W jakich branżach się Państwo specjalizują?

  Specjalizujemy się w takich branżach jak: finanse i bankowość, budownictwo i inżynieria, kadry i płace (HR), prawo i sądownictwo, rolnictwo i leśnictwo, przemysł techniczny, medycyna i farmacja, przemysł wytwórczy, marketing i reklama, handel i usługi, turystyka i wypoczynek, administracja państwowa, ubezpieczenia, IT, moda i sztuka.

  Jakie dokumenty Państwo tłumaczą?

  W zależności od potrzeb klientów tłumaczymy wszelkie dokumenty, takie jak: publikacje korporacyjne, umowy, warunki i specyfikacje przetargowe, instrukcje, materiały marketingowe, raporty finansowe, opisy badań klinicznych, wyniki badań laboratoryjnych, opinie lekarskie i wiele innych.

  Ile kosztuje tłumaczenie?

  Koszt tłumaczenia zależy od języka, terminu wykonania, formatu pliku, charakteru dokumentu i jego dziedziny, czy dodatkowych usług zamówionych przez klienta. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

  Ile wynosi czas realizacji zlecenia?

  Termin wykonania ustalamy przed rozpoczęciem pracy nad tekstem. Co do zasady, w ciągu dnia roboczego można przetłumaczyć około 8 stron obliczeniowych, przy założeniu, że strona to 250 słów. Możliwa jest także realizacja w trybie ekspresowym, na indywidualnie ustalonych warunkach.

  Miasto z historią

  Poznań to miasto w Polsce zachodniej, będące stolicą województwa wielkopolskiego. Według najnowszych badań archeologicznych to właśnie Poznań, a nie Gniezno, był pierwszą stolicą Polski. Prawdopodobnie właśnie w Poznaniu, w Bazylice Archikatedralnej Świętych Apostołów Piotra i Pawła na Ostrowie Tumskim znajdują się groby pierwszych władców Polski. Mówi się też, że w 966 roku to w tym miejscu odbył się chrzest Mieszka I. Jak widać, to miasto z długą historią. Jednak Poznań to nie tylko legendarna siedziba polskich królów. To też siedziba polskiego biznesu, miejsce wielu wydarzeń kulturalnych, ciekawa architektura i oryginalne zabytki.

  Biznes w Poznaniu

  Poznań jest ważnym biznesowo miastem ze względu na swoje położenie na mapie Polski. Znajduje się bowiem mniej więcej w połowie drogi między dwoma ważnymi miastami – Warszawą i Berlinem. To tutaj zatem spotykają się nie tylko polscy, ale i europejscy biznesmeni. Jednym z obiektów, który umożliwia tego typu działalność biznesową i spotkania na szczycie są Międzynarodowe Targi Poznańskie, będące liderem wśród tego typu obiektów zarówno w Polsce, jak i w Europie Środkowo-Wschodniej.

  Najbardziej znanym biurowcem w mieście jest Bałtyk, który powstał w samym centrum miasta, przy Rondzie Kaponiera, na miejscu kultowego kina Bałtyk. Wokół znajdują się hotele i restauracje, które goszczą przyjeżdżających do miasta przedsiębiorców. W Poznaniu mieszczą się także siedziby wielu firm o ugruntowanej pozycji nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Warto wymienić tutaj między innymi Allegro, Selgros czy centrum logistyczne Amazon, mające siedzibę w podpoznańskich Sadach.

  Jakie języki można studiować w Poznaniu?

  Do najwyższych należy za to poziom kształcenia. W Poznaniu funkcjonuje 8 wyższych uczelni publicznych i aż 20 niepublicznych. Do najważniejszych z nich należą: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego, Uniwersytet Przyrodniczy czy Politechnika Poznańska. Wiele z kierunków proponowanych przez poznańskie uczelnie uznaje się w rankingach za najlepsze w kraju. Na wysokiej pozycji plasują się także filologie, a w Poznaniu można studiować ich wiele. Oprócz standardowych języków (filologia germańska, hiszpańska, angielska, włoska), Uniwersytet im. Adama Mickiewicza oferuje m.in. filologię koreańską, skandynawską i rumuńską.

  Czym charakteryzuje się Poznań?

  To, z czym Poznań kojarzy się większości Polaków to przyjaźni, uśmiechnięci ludzie i niezwykła otwartość. W końcu czego spodziewać się po ludziach, którzy 11 listopada świętują imieniny ulicy, zjadając przy tym tony rogali? W ten dzień obchodzi się nie tylko Święto Niepodległości, ale także imieniny Marcina. Św. Marcin to nazwa jednej z ulic w centrum. Ulica ta wciąż jest jednym z najważniejszych punktów miasta. To właśnie tam, uczelni „na Marcinie”, co roku odbywa się kolorowy pochód, w którym biorą udział tysiące poznaniaków. Wtedy też piekarnie w całym Poznaniu przygotowują tony rogali świętomarcińskich.

  Dla fanów dań mięsnych w ten dzień przygotowywana jest także gęsina. Skoro o jedzeniu mowa, to niewątpliwym symbolem Poznania jest także gzik i pyry, czyli twaróg podawany z ziemniakami. A skoro „pyry” to także wielkopolska gwara. Wszyscy wiedzą, że poznaniacy, zwracając się do siebie, zdanie kończą zazwyczaj charakterystycznym „tej!”.

  Główne atrakcje w Poznaniu

  Każda wycieczka po Poznaniu powinna mieć w swoim planie kilka punktów obowiązkowych. Po pierwsze trzeba wybrać się na Stary Rynek, aby w samo południe zobaczyć koziołki trykające się rogami na wieży ratuszowej (wiąże się to z legendą o poznańskich koziołkach). Po drugie nie można odmówić sobie przejazdu kolejką parkową „Maltanka”, dzięki której można dojechać aż do Nowego Zoo, po którym także warto się przespacerować. MPK organizuje też dla turystów przejazdy zabytkowymi tramwajami i autobusami. Po trzecie coś dla miłośników kultury. Będąc w Poznaniu warto odwiedzić Centrum Kultury Zamek, mieszczące się w dawnym Zamku Cesarskim.

  Muzea i instytucje kulturalne w Poznaniu

  W mieście działa wiele teatrów, także tych amatorskich. Do najciekawszych pod tym względem miejsc należą: Teatr Polski, Teatr Nowy, Teatr Muzyczny czy amatorski Teatr „U Przyjaciół” połączony z oryginalną kawiarnią, będącą miejscem spotkań miłośników sztuki.

  Poznań uznaje się za miasto bardzo otwarte na turystów, w którym nie można się nudzić. Każdy bowiem znajdzie coś dla siebie. Fani sportu i aktywnego spędzania czasu wolnego mogą wybrać się na wyciąg narciarski Malta-Ski nad Jeziorem Maltańskim lub zagrać w grę miejską. Jesteś fanem muzeów? Będąc w Poznaniu, warto odwiedzić Rogalowe Muzeum Poznania, gdzie można samodzielnie przygotować ten kultowy wypiek. Punktem obowiązkowym dla fanów malarstwa powinno być Muzeum Narodowe, które w swoich zbiorach posiada bogatą kolekcję malarstwa zarówno polskiego, jak i europejskiego.

  Najważniejsze projekty UE w Poznaniu

  Dzięki dotacjom z Unii Europejskiej Poznań ma szansę coraz bardziej się rozwijać i realizować najbardziej ambitne projekty. W ramach dotacji przeprowadzono rewitalizację linii kolejowych, tak aby umożliwić mieszkańcom podpoznańskich miejscowości szybki dojazd do pracy. Poznań bardzo promuje także ekologiczny styl życia, m.in. korzystanie z rowerów miejskich, a w centrum bardzo ograniczono ruch samochodowy na rzecz powstania bezpiecznych ścieżek rowerowych. Miasto dba nie tylko o zdrowie fizyczne swoich mieszkańców, ale także o zdrowie psychiczne. W Poznaniu powstało Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego.

  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.