biuro tłumaczeń skrivanek

Idosell Shop – co to jest i jak zlokalizować ten sklep internetowy?

tłumaczenia

Jeśli chcesz rozszerzyć swoją działalność e commerce na rynki zagraniczne, budowanie międzynarodowego sklepu internetowego powinno być Twoim priorytetem #1.

W przeciwieństwie do tradycyjnych sklepów, IdoSell (dawniej iai shop) jest zbudowany w celu zwiększenia sprzedaży zagranicznej poprzez sprawną obsługę zapytań wyszukiwarki, wbudowany system zarządzania zamówieniami i systemami płatności, łatwą integrację platformy z portalami aukcyjnymi oraz czytelny dla klienta panel administracyjny, co przekłada się na większy przechód dla twojej firmy. Sprzedawcy i partnerzy IdoSell Shop skupiający swoje działania marketingowe na prowadzeniu sklepu internetowego mogą wybierać i integrować różne systemy płatności oraz płacić w różnych walutach. Płatności internetowe dostępne do wyboru to: Google Pay, PayU, Przelewy24 i inne. Funkcje, które można znaleźć na stronie internetowej IdoSell Shop, obejmują zaawansowane filtrowanie, model SaaS, materiały szkoleniowe, porównywarki cenowe, marketing internetowy. W tym artykule skupimy się na pomocy w lokalizacji Twojego sklepu.

Jednym z najczęstszych wyzwań w budowie sklepu internetowego IdoSell jest przełożenie go na język, który rozumieją odbiorcy. Im więcej języków sklep może zaoferować, tym lepiej dla sprzedaży międzynarodowej. Umożliwi to poruszanie się po całym sklepie i łatwe zakupy.

Jeśli szukasz poszerzenia działalności swoich sklepów internetowych na różnych rynkach zagranicznych z pomocą sklepu działającego na platformie IdoSell, ten przewodnik jest dla ciebie.

Szukasz dostawcy, który wykona tłumaczenie sklepu internetowego opartego na innej platformie? Zespół Skrivanka jest do Twojej dyspozycji.

Jak przetłumaczyć sklep oparty na Prestashop?

prestashop

Jak przetłumaczyć sklep oparty na Magento?

magento-logo
Chcesz przetłumaczyć sklep oparty na Idosell? Skontaktuj się z nami, aby omówić Twoje potrzeby i dowiedzieć się więcej na temat świadczonych przez nas usług i używanego przez nas oprogramowania.
1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Jak przetłumaczyć sklep internetowy IdoSell – rozwiązanie dla profesjonalnych sprzedawców internetowych i sklepów internetowych

1

Dobrą wiadomością jest to, że system ten oferuje klientom IdoSell Shop kompletne i łatwe tłumaczenie każdego sklepu na platformie ecommerce w czterech prostych krokach. Cały proces staje się jeszcze prostszy z pomocą łatwych do pobrania masek.

Przeprowadzimy cię przez ten proces krok po kroku. Pokażemy w jaki sposób przetłumaczyć sklep IdoSell w bezpieczny i wygodny sposób, wszystko przy wsparciu Skrivanka.

Krok 1: Wybierz język, który chcesz przetłumaczyć w IdoSell Shop

1.    Wystarczy przejść do Panelu administratora i wybrać KonfiguracjĘ języka, gdzie można dodać potrzebny język.

Krok 2: Pobierz plik(i), aby rozpocząć tłumaczenie

IdoSell zapewnia trzy potencjalne źródła, z których można eksportować tekst:

a) Maska

b) Teksty Oferty i Modułów powiązanych

c) Inne elementy, w tym e-maile, blogi, aktualności, informacje o dostawie, smsy wysyłane do klientów itp.

Każdy z nich zawiera różne rodzaje informacji, do pobrania za pomocą panelu administracyjnego poprzez opcję „Pobierz plik Maski” lub „Pobierz plik XLIFF” (w przypadku tekstów Oferty i powiązanych modułów). Przed pobraniem pliku należy najpierw upewnić się, że języki źródłowe i docelowe są prawidłowe. Twój projekt sklepu może znacząco różnić się od innych sklepów, dlatego eksport treści ze sklepu może potrwać kilka minut.

Wyeksportowana Maska powinna zawierać tylko jeden plik, natomiast dla tekstów Oferty może być wiele plików xliff.

Krok 3: Wyślij wyeksportowane pliki do wybranego dostawcy

W naszej branży poważnie traktujemy oczekiwania i potrzeby klientów. Możemy dostarczyć nie tylko tłumaczenie, ale także analizę słów kluczowych, tłumaczenia SEO i usługi z zakresu content marketingu, co znacząco poprawi pozycjonowanie stron w wynikach wyszukiwania. Dlaczego? Ponieważ rozumiemy, jak ważne jest analizowanie trendów wyszukiwania, aby osiągnąć lepsze pozycje w Google lub innych wyszukiwarkach. Wiemy jak wykorzystać generowanie ruchu na stronie internetowej, co przekłada się na wyższą sprzedaż krajową i sprzedaż międzynarodową. Pozycjonowanie w internecie jest bardzo ważną kwestią, podobnie jak bezpieczeństwo danych. Na wielu stronach internetowych integracja IdoSell sprawdzi się bardzo dobrze. Nasze doświadczenie z zakresu analityki internetowej pozwoli na jak najlepsze dopasowanie oferty oraz komunikacji marketingowej firmy na platformie Idosell Shop.

Stosujemy różne narzędzia CAT, aby zaoszczędzić czas i pieniądze, przy jednoczesnym zachowaniu spójności terminologicznej. Możemy udostępnić bezpłatne konto w trybie edytora w oprogramowaniu, którego używamy do tłumaczeń, umożliwiając ocenę i akceptację rozwiązania nawet przed jego wdrożeniem. Jesteśmy również otwarci na korzystanie z neuronowych silników tłumaczenia maszynowego i świadczenie usług postedycji dla całych stron internetowych lub wybranych części.

Krok 4: Import gotowych tłumaczeń przez sklep internetowy na platformie IdoSell

Import tłumaczeń do IdoSell (dawniej iai shop) jest bardzo przyjaznym rozwiązaniem dla użytkownika. Po wybraniu pliku z dysku lokalnego wystarczy poczekać na zakończenie przesyłania i sprawdzić udostępnione podsumowanie. Sugerujemy upewnić się, że w podsumowaniu znajduje się wiersz zawierający informację o tym, że 100% tłumaczenia jest gotowe.

Poniżej znajduje się lista kontrolna, której sprawdzenie zapewni, że tłumaczenie sklepu IdoSell zakończy się sukcesem:

  1. Sprawdź, czy w IdoSell został ustawiony odpowiedni język źródłowy.
  2. Sprawdź wszystkie produkty, opisy, menu, kategorie, producentów, tabele rozmiarów itp.
  3. Przed rozpoczęciem tłumaczenia upewnij się, że ustawiłeś poprawnie język źródłowy i docelowy.

Sklepy internetowe w IdoSell (dawniej iai shop) shop dają ogromne możliwości. Chętnie pomożemy Ci w pozyskaniu nowych klientów, zapewniając usługi tłumaczeniowe najwyższej jakości.

Jak możemy wesprzeć sklepy internetowe IdoSell (dawniej iai shop) i Twój biznes?

Skrivanek Polska to firma oferująca kompleksową obsługę tłumaczeniową wielu rodzajów aplikacji, stron internetowych, systemów CMS oraz sklepów e-commerce wykorzystywanych przez różnorodne branże i firmy, zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. Lokalizujemy wiele sklepów internetowych i zapewniamy kompleksowe usługi dla wielu klientów, którzy poszukują sposobów na większą sprzedaż i poprawę ich udziału w rynku. Współpracujemy z wieloma dostawcami w Polsce jak i za granicą. Oferujemy również wsparcie, gdy eksport tekstu/elementów z Twojej strony internetowej jest trudny i potrzebujesz pomocy, interfejs wydaje się zbyt złożony lub gdy po prostu nie masz czasu na takie sprawy.

Skontaktuj się z nami, aby omówić Twoje potrzeby, dowiedzieć się więcej na temat świadczonych przez nas usług i używanego przez nas oprogramowania.

Czy wiesz, że:

IAI Shop, znany dziś pod nową nazwą IdoSell Shop, to jedna z popularniejszych platform sprzedażowych na rynku polskim. IAI Shop to oprogramowanie funkcjonujące na podstawie modelu SaaS (Software as a Service), które jest w pełni gotowym systemem umożliwiającym stworzenie własnego sklepu internetowego i prowadzenie sprzedaży internetowej.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.