Możemy dokładnie odwzorować
układ graficzny dokumentu!

Wypełnij formularz wyceny

Jesteśmy w stanie dokładnie odwzorować układ graficzny, kolory, tła oraz inne elementy dokumentu, tak by plik po tłumaczeniu wyglądał identycznie jak oryginał. Pracujemy na niemal wszystkich formatach plików. Nawet jeśli jakość pliku źródłowego nie jest najlepsza, nasi graficy potrafią przygotować go tak, aby po tłumaczeniu wszystkie elementy graficzne zostały zachowane. Zapewnimy taki sam układ treści jak w pliku oryginalnym, a grafiki wymagające modyfikacji ze względu na inną długość tekstu zostaną odpowiednio dopasowane. W ramach DTP zaawansowanego oferujemy także lokalizację logo Państwa firmy w innym języku.

 

Zalety usługi DTP zaawansowanego: 
  • Wierne odwzorowanie dokumentu, z wszelkimi elementami graficznymi.
  • Przygotowanie dokumentu w odpowiednim programie graficznym, dzięki czemu można go później aktualizować.
  • Możliwość konsultacji z naszymi grafikami na etapie pracy nad projektem.
  • Grafiki z pliku oryginalnego można zastąpić bardziej aktualnymi lub dopasowanymi do rynku docelowego.
  • Dokument przygotowany w ramach DTP zaawansowanego wygląda bardzo profesjonalnie i jest doskonałą wizytówką w kontaktach z kontrahentami.

Istniejemy na rynku już 20 lat!

 
Posiadamy bogate doświadczenie w tłumaczeniu tekstów o różnej tematyce.

37+

 
milionów słów przetłumaczonych w 2018 r.

98%

 
klientów poleciłoby nasze usługi.

570+

 
godzin tłumaczeń ustnych w 2018 r.

Co mówią o nas klienci?

Niniejszym firma PRP Sp. z o.o. oświadcza, że współpracuje z firmą Skrivanek Sp. z o.o. w zakresie tłumaczeń z i na język niemiecki, angielski, czy też francuski, w tym również przysięgłych. Zlecenia są wykonywane zawsze terminowo w sposób profesjonalny i w pełni zadowalający firmę PRP Sp. z o.o. jako klienta. Dostarczane drogą i na czas wg wyrażonych z naszej strony oczekiwań materiały wyposażone są w szatę graficzną zgodną z oryginałem, co podnosi jakość świadczonych usług. Nadmienić również należy, że pracownicy firmy Skrivanek Sp. z o.o. wykazują się pełną poświęcenia i zaangażowania pracą z klientem, wykazując przy tym wiele uprzejmości, uśmiechu i szacunku.

Rolnictwo i leśnictwo

Biuro wykonało dla nas blisko 30 zleceń w kombinacji z/na języki angielski, niemiecki, rosyjski oraz rzadziej holenderski, rumuński, czeski. Rodzaje tłumaczonych dokumentów to umowy, korespondencja handlowa, tłumaczenia techniczne. Na podstawie dotychczasowej współpracy potwierdzamy, że Skrivanek posiada doświadczoną kadrę o wysokich kwalifikacjach. Współpraca z nimi charakteryzuje się kompetentną obsługą, elastycznością i krótkim czasem reakcji. Tłumaczenia wykonywane są terminowo, ze starannością i z zachowaniem szaty graficznej tłumaczonych dokumentów (mieliśmy okazję skorzystać z usług graficznych DTP). Firma Skrivanek to rzetelny i wiarygodny partner w biznesie.

Przemysł techniczny

Agencja tłumaczeń Skrivanek to profesjonalny i solidny partner. W listopadzie 2009 roku podjęliśmy współpracę w zakresie tłumaczeń zwykłych oraz przysięgłych z języka angielskiego na język polski. Bogate doświadczenie pracowników pozwoliło na profesjonalne podejście do tłumaczeń, gwarantując zadowolenie klienta. Znając zaangażowanie i przygotowanie agencji tłumaczeń Skrivanek, polecam zainteresowanym skorzystanie z jej oferty.

Budownictwo i inżynieria

Jesteśmy tu, aby wspierać Cię
na drodze do sukcesu!
Napisz do Nas, aby otrzymać
darmową wycenę!
 

Wypełnij formularz wyceny