Jeżeli posiadają Państwo plik źródłowy oraz pliki składowe, użyte do stworzenia dokumentu w programie graficznym, jesteśmy w stanie dokładnie odwzorować układ graficzny, kolory, tła oraz inne elementy dokumentu, tak by plik po tłumaczeniu wyglądał identycznie jak oryginał. Pracujemy na niemal wszystkich formatach plików.

 

Wyślij zapytanie!

Zalety usługi DTP zaawansowanego:

 

  • Wierne odwzorowanie dokumentu wraz z wszelkimi elementami graficznymi, takimi jak np. zdjęcia, wykresy w Excelu, zrzuty ekranu, tła, kolory itd.
  • Przygotowanie dokumentu w odpowiednim programie graficznym, dzięki czemu można później go aktualizować.
  • Dokument przygotowany w ramach DTP zaawansowanego wygląda bardzo profesjonalnie i jest doskonałą wizytówką w kontaktach z kontrahentami.

Istniejemy na rynku już 20 lat!

 
Posiadamy bogate doświadczenie w tłumaczeniu tekstów o różnej tematyce.

127+

 
milionów słów przetłumaczonych w 2016 r.

96%

 
klientów poleciłoby nasze usługi.

6400+

 
godzin tłumaczeń ustnych w 2016 r.

Co mówią o nas klienci!

Najczęściej potrzebujemy tłumaczeń: tekstów technicznych, broszur marketingowych dotyczących oferowanych przez nas produktów oraz dokumentów wewnętrznych (np. umów). Warto podkreślić, że korzystaliśmy również z usługi odwzorowania graficznego, dzięki czemu wracające do nas materiały mogły być bezpośrednio zlecane do druku. Na podstawie dotychczasowej współpracy stwierdzamy, że agencja tłumaczeń Skrivanek dysponuje doświadczoną kadrą o wysokich kwalifikacjach. Współpraca ze Skrivankiem charakteryzuje się kompetentną obsługą, elastycznością i krótkim czasem reakcji. Tłumaczenia wykonywane są terminowo, bardzo często w trybie błyskawicznym, ze starannością i z zachowaniem szaty graficznej tłumaczonych dokumentów.

Grupa ICOPAL

Agencja tłumaczeń Skrivanek to profesjonalny i solidny partner. W listopadzie 2009 roku podjęliśmy współpracę w zakresie tłumaczeń zwykłych oraz przysięgłych z języka angielskiego na język polski. Bogate doświadczenie pracowników pozwoliło na profesjonalne podejście do tłumaczeń, gwarantując zadowolenie klienta. Znając zaangażowanie i przygotowanie agencji tłumaczeń Skrivanek, polecam zainteresowanym skorzystanie z jej oferty.

Amago sp. z o.o.

Wymieniona firma, zapewniła nam aparaturę symultaniczną oraz tłumaczenie ustne wykonane przez profesjonalnych tłumaczy języka rosyjskiego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Centrum Obsługi Konferencji firmy Skrivanek sprawdziło się jako dobry organizator konferencji świadczący wysoki poziom usług symultanicznych. Rzetelna realizacja zlecenia czyni firmę Skrivanek solidnym partnerem w branży profesjonalnych organizatorów konferencji.

Vector Sp. z o.o.

Pracownicy Skrivanka działają bardzo elastycznie, szybko reagując na pilne potrzeby i zgłaszane uwagi. Zamawiane przez nas tłumaczenia są wykonywane profesjonalnie i terminowo. Nigdy nie mieliśmy uwag dotyczących rzetelności przygotowanych tłumaczeń oraz kalkulacji rozliczeń.
Mamy bardzo dobrą opinię na temat tłumaczeń wykonywanych w agencji tłumaczeń Skrivanek. Co za tym idzie – nadal chętnie będziemy korzystać z jej usług i polecać innym firmom współpracującym z podmiotami zagranicznymi.

Agram Chłodnia w Lublinie S.A.

Agencja tłumaczeń Skrivanek wykonała dla nas kilkadziesiąt tłumaczeń. Były to głównie dokumenty techniczne, zawierające terminologię informatyczną i finansową. Jakość tłumaczeń i ich sprawna realizacja pomogły nam w kontaktach handlowych z klientami obcojęzycznymi. Szczególne uznanie należy wyrazić za wdrożenie procedur przyjmowania zamówień i realizacji usług zgodnie z normą ISO 9001:2008. Możemy rekomendować agencję tłumaczeń Skrivanek jako godnego zaufania partnera, który gwarantuje efektywną współpracę i osiągnięcie oczekiwanych celów.

Asseco Poland S.A.

Wysoki poziom merytoryczny oraz językowy tłumaczeń ustnych, sprawna obsługa techniczna oraz pełna zaangażowania postawa pracowników firmy Skrivanek sprawiają, że z pełnym przekonaniem możemy polecić usługi firmy Skrivanek innym firmom.

Urząd Miasta Piotrków Trybunalski

Jesteśmy tu, aby wspierać Cię
na drodze do sukcesu!

Napisz do Nas, aby otrzymać
darmową wycenę!
 

Wyślij zapytanie!

Skontaktuj się z nami!

Firma / Imię i nazwisko (*)

Adres email (*)

Numer telefonu

Temat (*)

Treść wiadomości

Załącz plik (nie większy niż 10mb)

Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności
Skrivanek sp. z o.o.

X
KONTAKT