biuro tłumaczeń skrivanek

🖥️ Zawsze w gotowości – 24/7 – rozmowy z robotami

chatbot
chatbot

Welcome to the machine!

Na wielu stronach internetowych – nie wyłączając strony skrivanek.pl – można ostatnio natknąć się na umieszczony w prawym dolnym rogu przycisk z symbolem wiadomości. Wciśnięcie go powoduje rozpoczęcie konwersacji – niekiedy z realnym pracownikiem, ale coraz częściej z chatbotem.

Chociaż może to chwilowo obudzić w nas niepewność, trzeba przyznać, że takie boty coraz lepiej radzą sobie w kontaktach z ludźmi i w wielu sytuacjach potrafią pomóc, skutecznie zastępując człowieka. Dotyczy to zwłaszcza programów opartych na sztucznej inteligencji.

Jak one działają? Wykorzystują uczenie maszynowe (uczą się na podstawie doświadczenia – analizują i interpretują wykorzystane już dane językowe, aby później jeszcze lepiej odpowiadać użytkownikowi) i przetwarzanie języka naturalnego (analizują tekst wprowadzany przez człowieka, są w stanie zrozumieć jego zamiary i kontekst).

Chatboty są dostępne całą dobę i niekiedy za ich pomocą dużo szybciej jesteśmy w stanie uzyskać potrzebną informację. Jest to doceniane przez użytkowników – według badania przeprowadzonego przez firmę Tidio aż 62% badanych woli skontaktować się z chatbotem niż czekać dodatkowe 15 minut na kontakt z człowiekiem. Już samo to może stanowić wystarczający argument przemawiający za wprowadzeniem tego rozwiązania na swojej stronie www.

Jak to zrobić? Czy Skrivanek może Ci w tym pomóc? Zaskoczę Cię: tak. To kolejna usługa, którą zdecydowaliśmy się dodać do naszej oferty, aby jeszcze bardziej wesprzeć Cię w rozwoju swojego biznesu. O wszystkich szczegółach dowiesz się z opisu usługi chatbotów, który jest dostępny na naszej stronie internetowej.

chatbot
chatbot
chatbot

Nasi specjaliści przeprowadzą Cię krok po kroku przez proces stworzenia chatbota wspomagającego Twoją komunikację z klientami. Potrzebujemy od Ciebie tylko adresu domeny i odpowiedzi na kilka pytań. Na początku pomożemy Ci dostosować chatbota do indywidualnych potrzeb – zaopatrzyć go w potrzebną bazę informacji i sprawić, że jego działania będą zgodne z charakterem Twojego biznesu.

Następnie zajmiemy się stroną wizualną chatbota, również upewniając się, że będzie spójny z Twoją marką. Jednocześnie zaczniemy proces implementacji programu na stronie, zwracając uwagę na każdy szczegół, tak aby wszystko funkcjonowało prawidłowo, i to jak najlepiej.

Na końcu, gdy już wszystko będzie działało, uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego znajdującego się pod adresem ai.skrivanek.pl, gdzie będziesz mógł monitorować działanie programu.

Przeprowadzenie tego procesu nie będzie wymagało od Ciebie wiele wysiłku – wszystkie trudniejsze kwestie bierzemy na siebie. To co, może warto o tym pomyśleć? Jeśli jeszcze się wahasz – wypróbuj czat, który znajduje się na naszej stronie; w ten sposób przekonasz się, czy takie rozwiązanie będzie przydatne dla Twojej firmy.

Buona giornata!

Kinga

Posty powiązane

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.