Szanowni Państwo,

W związku z sytuacją w kraju, uprzejmie informujemy, że biuro w Szczecinie będzie zamknięte do odwołania. Nasi pracownicy będą nadal obsługiwać zlecenia pracując z domu. Prosimy o kontakt na numery komórkowe lub mailem – będziemy tam do Państwa stałej dyspozycji w normalnych godzinach pracy oddziału.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo wszystkie zlecenia, w tym tłumaczenia przysięgłe przyjmujemy tylko i wyłącznie drogą mailową. Zachęcamy jednocześnie do sprawdzenia opcji tłumaczeń uwierzytelnionych certyfikowanych e-podpisem.Skrivanek Szczecin: tłumaczenia i szkoła językowa
Ocena Google: 5 na podstawie 3 opinii.
Małkowskiego 30/1, 70-304, Szczecin,
E-mail: niebieski@skrivanek.pl
GSM: +48 603 546 900
Godziny pracy: Pn-Pt: 8:00 - 17:00
Korzystne ceny
695

Iwona Dziweńka

Area Manager

2925

Ewa Jaguś-Kaczmarczyk

Dyrektor Regionalny

Krzysztof Dec
Krzysztof D.
Firma Skrivanek pomogła nam załatwić tłumacza na ślub. Miła obsługa, szybko odpisują i tłumacz tez się sprawdził.
Martyna Nowak
Martyna N.
Polecam, super tłumaczenia i bardzo miła obsługa! 😉 Na pewno skorzystam jeszcze nie raz!
Aria Warszawa
Aria W.
Bardzo miła obsługa, rozsądne ceny, a tłumaczenie dostałam do domu już po trzech dniach. Polecam.

Język źródłowy: Język docelowy:
Preferowana data wykonania:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Tłumaczenia: Szczecin

Kim jesteśmy?
Skrivanek jest jedną z najlepiej cenionych firm zajmujących się tłumaczeniami. Niezależnie od tego, czy szukają Państwo partnera, który przetłumaczy lub zweryfikuje Państwa teksty, zapewni tłumaczenie ustne podczas spotkań lub konferencji, czy też dostosuje Państwa teksty pod kątem wymogów wyszukiwarek internetowych (SEO), specjaliści językowi ze Skrivanka na pewno Państwa nie zawiodą. Możemy zaoferować szereg usług na najwyższym poziomie, gwarantując, że przekładane przez nas teksty będą spójne i odpowiedzą na wymagania naszych Klientów w zakresie tłumaczenia.

Tłumaczenia – Szczecin

Oddział w Szczecinie powstał w kwietniu 2012 roku i tym samym jest najmłodszym spośród oddziałów naszej firmy w Polsce. Wspólnie z Oddziałami w Gdańsku i Bydgoszczy tworzy Region Północny, dając możliwość zaspokajania potrzeb tłumaczeniowych wielu Klientów na Pomorzu. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego, ponieważ nasze biuro przy ulicy przy ulicy Małkowskiego 30/1 w tym momencie jest tylko adresem korespondencyjnym, a wszyscy pracownicy pracują zdalnie bądź z naszych innych lokalizacji.

Skrivanek sp. z o.o.
ul. Małkowskiego 30/1
70-304 Szczecin