biuro tłumaczeń skrivanek

✒️ Siła słowa – treści na Twoją stronę

ai conent creation
ai conent creation

Hæ!

Jak już z pewnością zauważyłeś, ostatnio dużo się u nas dzieje i dynamicznie poszerzamy ofertę. Staramy się na bieżąco informować Cię, co w trawie piszczy 😉, odpowiednio dozując dawki informacji. W nowo dodanych usługach przewijają się często dwie popularne ostatnio literki – AI; dlatego zagadnienie to powraca jak bumerang w naszych newsletterach.

Można powiedzieć, że AI to „kuszący” temat 😏 – kusi nas bowiem do tego, żeby powierzyć mu wszystkie prace, w tym zadanie stworzenia treści na naszą stronę internetową czy media społecznościowe. Czy jednak jest to dobre rozwiązanie? Okazuje się, że tak – ale tylko wtedy, gdy podejdziemy do tego z głową i połączymy działania sztucznej inteligencji z pracą człowieka.

Tego typu usłudze – włączonej niedawno do naszej oferty pod nazwą AI content marketing  – chciałabym się dzisiaj dokładniej przyjrzeć.

A więc co możemy dla Ciebie zrobić w ramach tej usługi? Przygotować wszelkiego rodzaju treści przeznaczone dla Twoich klientów, które zostaną wygenerowane przez AI, a potem dokładnie sprawdzone i poprawione przez profesjonalnego korektora.

Wielu przedsiębiorstwom, zwłaszcza małym i średnim, może być trudno znaleźć czas na regularne tworzenie i publikowanie ciekawych treści, które przyciągną nowych klientów i zachęcą odbiorców do częstszego zaglądania na stronę firmy. W tym właśnie obszarze służymy swoją pomocą.

ai conent creation
ai conent creation
ai conent creation

Dla naszych klientów przygotowaliśmy trzy pakiety tworzenia treści: Lite (1o artykułów: AI + korekta, w edytowalnym pliku), Standard (10-15 tekstów: AI + korekta bezpośrednio na stronie) i Pro (artykuły pisane przez copywriterów). Więcej szczegółów na temat poszczególnych pakietów znajdziesz na podstronie dotyczącej AI content creation.

Teksty możemy przygotować dla Ciebie zarówno po polsku, jak i w innych językach – tych popularnych oraz tych rzadziej używanych.

Stworzone treści przyciągną nie tylko ludzi, ale i… maszyny! Pracę w ramach każdego pakietu zaczynamy bowiem od przygotowania z klientem strategii SEO, mającej pomóc w uzyskaniu wysokich pozycji w wyszukiwarkach.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat tej usługi albo jakiejkolwiek gałęzi naszej działalności? Nie wahaj się z nami kontaktować!

Dobrego, wiosennego tygodnia!

Kinga

Posty powiązane

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.