Agencja rozwoju Pomorza S.A. zaświadcza, iż korzysta z usług tłumaczeniowych Skrivanek sp. z o.o. Możemy potwierdzić, że jesteśmy zadowoleni ze współpracy, a firma wykazuje się rzetelnością, terminowością i obsługą klienta na wysokim poziomie. Z przyjemnością rekomendujemy i udzielamy referencji Skrivanek sp. z o.o. jako solidnemu i profesjonalnemu dostawy usług językowych.

Agencja rozwoju Pomorza S.A.

Skrivanek sp. z o.o. wykonał dla nas wiele tłumaczeń pisemnych w języku czeskim. Tłumaczenia dotyczyły dokumentów związanych z działalnością urzędu. Wszystkie tłumaczenia wykonane były rzetelnie i terminowo. Doceniamy wysoką jakość obsługi i profesjonalną, pełną zaangażowania obsługę zleceń. Nasza dotychczasowa współpraca pozwala nam zarekomendować firmę Skrivanek jako wiarygodnego i rzetelnego partnera w biznesie.

Urząd Gminy Polska Cerkiew

Zlecone tłumaczenia firma Skrivanek sp. z o.o. wykonywała z wartą odnotowania rzetelnością, sumiennością, zawsze dotrzymując ustalonych terminów. Firma wykazała elastyczność wobec naszych potrzeb oraz sprawdziła się podczas wykonywania pilnych zleceń, wymagających natychmiastowej gotowości i mobilizacji. Dodatkowo miła i bezproblemowa obsługa sprawiła, że współpraca z firmą Skrivanek. sp z o.o. przebiegała w sposób przyjemny i sprawny.

Europejska Sieć Pamięci i Solidarność

Z firmą Skrivanek sp. z o.o. łączy nas wieloletnia współpraca. Skrivanek wykonuje dla nas tłumaczenia specjalistyczne z zakresu techniki i technologii rolniczej w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim, francuskim oraz hiszpańskim. Bardzo cenimy sobie współpracę ze Skrivankiem, gdyż wszystkie tłumaczenia wykonywane są rzetelnie i terminowo – profesjonalnie. Komunikacja z biurem jest bardzo rzeczowa a pracownicy sumienni i przyjaźni. Z pełną odpowiedzialnością polecamy usługi firmy Skrivanek wszystkim zainteresowanym firmom, które cenią sobie terminowość oraz profesjonalizm.

Sipma S.A.

Współpracujemy ze Skrivankiem od 5 lat. Zawsze solidni, zawsze na czas, zawsze dobre ceny. Jesteśmy bardzo zadowoleni! Polecamy!

Budimex S.A.

Bardzo rzetelne tłumaczenia. Pracownicy fachowi i mili, dostosowują się do potrzeb klienta.
Z całą odpowiedzialnością polecam i liczę na dalszą współpracę.

Kamila Chmura

Skontaktuj się z nami!

Firma / Imię i nazwisko (*)

Treść wiadomości

Załącz plik (nie większy niż 10mb) W celu przesłania wielu plików, zaznacz je jednocześnie w oknie wyboru.

Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

X
KONTAKT