Profesjonalne usługi językowe dla Ciebie
oraz Twojej firmy w ponad 100 językach
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i nazwisko(*)
  Numer telefonu
  Adres email (*)
  Miasto

  Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?  isolp

  Gwarancja jakości
  i poufności informacji
  potwierdzone 4
  certyfikatami ISO

  bulblp

  Tłumaczymy dokumenty
  w dowolnym formacie
  na ponad 100 języków

  callp

  99% naszych klientów
  otrzymuje wycenę
  zleconego tłumaczenia
  w ciągu 15 minut

  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 19:00

  Zaoszczędź swój czas i pieniądze zamawiając usługi językowe online. Biuro tłumaczeń Skrivanek w Płocku to: tłumaczenia we wszystkich europejskich językach i specjalizacjach, zwykłe i przysięgłe, lokalizacja stron WWW, DTP (obróbka i przygotowanie tłumaczeń do druku, identyfikacja wizualna) oraz korekty.

  Oferujemy również usługi tłumaczeń ustnych: konsekutywne, symultaniczne na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Zapewniamy również sprzęt konferencyjny na potrzeby konferencji międzynarodowych.

  Jeżeli szukasz sprawdzonych kursów językowych, sprawdź ofertę naszej szkoły językowej.

  Tłumaczenia: Płock

  Biznes w Płocku

  Płock leży w centrum Polski (około 110 km na zachód od Warszawy) i jest istotnym ośrodkiem gospodarczym. Swoje siedziby lub zakłady produkcyjne mają w Płocku tak znane firmy z branży chemicznej, petrochemicznej, maszynowej, budowlanej, spożywczej i odzieżowej, jak: ORLEN, PERN, Dr. Oetker, New Holland, Levi Strauss czy BudMat. W mieście funkcjonuje Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny. Władze Płocka stwarzają dogodne warunki do inwestowania ośrodkom badawczo-rozwojowym oraz firmom, których działanie opiera się na nowych technologiach lub nowoczesnych usługach biznesowych.

  Atrakcje w Płocku

  Płock to miasto o tysiącletniej historii. Znajdują się w nim zatem liczne zabytki. Najważniejsze z nich można odnaleźć na Wzgórzu Tumskim i są to Bazylika katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (jedna z najstarszych budowli sakralnych w Polsce, miejsce pochówków władców Polski) oraz Opactwo Pobenedyktyńskie obejmujące pozostałości Zamku Książąt Mazowieckich. W bazylice mieszczą się sarkofagi Władysława Hermana i Bolesława Krzywoustego, a także kopia słynnych drzwi płockich. Ze wznoszącej się na blisko 50 metrów nad doliną Wisły skarpy Wzgórza Tumskiego rozciąga się przepiękny widok na lewy brzeg rzeki. Kolejny punkt na mapie płockich zabytków to Stary Rynek. Jest on otoczony zabytkowymi kamienicami z XVIII i XIX wieku i stoi na nim XIX-wiecznym ratusz (miejsce ostatniego posiedzenia Sejmu Królestwa Polskiego w 1831 roku). Inne ciekawe miejsca w mieście to: Świątynia Miłosierdzia i Miłości, ogród zoologiczny, miejskie molo (z którego można wybrać się na rejs po Wiśle).

  Muzea i instytucje kulturalne w Płocku

  Płockie Muzeum Mazowieckie jest jednym z najstarszych w Polsce. Można w nim przede wszystkim podziwiać bogatą kolekcję poświęconą sztuce secesji, między innymi wiernie odtworzone secesyjne wnętrza oraz biżuterię i stroje. Inne muzea w Płocku to: Muzeum Diecezjalne (w którym najciekawsze eksponaty to kolekcja pasów kontuszowych oraz zbiory malarstwa), Muzeum Żydów Mazowieckich (mieszczące się w budynku dawnej synagogi), Muzeum Pamiątek po Św. Faustynie w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia oraz muzeum w „Małachowiance” (czyli w najstarszej działającej do dziś szkole w Polsce).

  Źródło: http://www.plock.eu/pl/

  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.