6917
Skrivanek Płock:
tłumaczenia pisemne i ustne


GSM: +48 693 288 393

E-mail: czerwony@skrivanek.pl

Godziny pracy:
Pn–Pt: 8:00–19:00

Tłumaczenia Płock

Zaoszczędź swój czas i pieniądze zamawiając usługi językowe online. Biuro tłumaczeń Skrivanek w Płocku to: tłumaczenia we wszystkich europejskich językach i specjalizacjach, zwykłe i przysięgłe, lokalizacja stron WWW, DTP (obróbka i przygotowanie tłumaczeń do druku, identyfikacja wizualna) oraz korekty.

Oferujemy również usługi tłumaczeń ustnych: konsekutywne, symultaniczne na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Zapewniamy również sprzęt konferencyjny na potrzeby konferencji międzynarodowych.

Jeżeli szukasz sprawdzonych kursów językowych sprawdź ofertę naszej szkoły językowej.

Gwarantujemy szybki kontakt oraz bezpieczeństwo informacji potwierdzone certyfikatem ISO 27001.

Napisz do nas i poznaj naszą
ofertę rozwiązań językowych!

Język źródłowy: Język docelowy:
Preferowana data wykonania:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Biznes w Płocku

Płock leży w centrum Polski (około 110 km na zachód od Warszawy) i jest istotnym ośrodkiem gospodarczym. Swoje siedziby lub zakłady produkcyjne mają w Płocku tak znane firmy z branży chemicznej, petrochemicznej, maszynowej, budowlanej, spożywczej i odzieżowej, jak: ORLEN, PERN, Dr. Oetker, New Holland, Levi Strauss czy BudMat. W mieście funkcjonuje Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny. Władze Płocka stwarzają dogodne warunki do inwestowania ośrodkom badawczo-rozwojowym oraz firmom, których działanie opiera się na nowych technologiach lub nowoczesnych usługach biznesowych.

Atrakcje w Płocku

Płock to miasto o tysiącletniej historii. Znajdują się w nim zatem liczne zabytki. Najważniejsze z nich można odnaleźć na Wzgórzu Tumskim i są to Bazylika katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (jedna z najstarszych budowli sakralnych w Polsce, miejsce pochówków władców Polski) oraz Opactwo Pobenedyktyńskie obejmujące pozostałości Zamku Książąt Mazowieckich. W bazylice mieszczą się sarkofagi Władysława Hermana i Bolesława Krzywoustego, a także kopia słynnych drzwi płockich. Ze wznoszącej się na blisko 50 metrów nad doliną Wisły skarpy Wzgórza Tumskiego rozciąga się przepiękny widok na lewy brzeg rzeki. Kolejny punkt na mapie płockich zabytków to Stary Rynek. Jest on otoczony zabytkowymi kamienicami z XVIII i XIX wieku i stoi na nim XIX-wiecznym ratusz (miejsce ostatniego posiedzenia Sejmu Królestwa Polskiego w 1831 roku). Inne ciekawe miejsca w mieście to: Świątynia Miłosierdzia i Miłości, ogród zoologiczny, miejskie molo (z którego można wybrać się na rejs po Wiśle).

Muzea i instytucje kulturalne w Płocku

Płockie Muzeum Mazowieckie jest jednym z najstarszych w Polsce. Można w nim przede wszystkim podziwiać bogatą kolekcję poświęconą sztuce secesji, między innymi wiernie odtworzone secesyjne wnętrza oraz biżuterię i stroje. Inne muzea w Płocku to: Muzeum Diecezjalne (w którym najciekawsze eksponaty to kolekcja pasów kontuszowych oraz zbiory malarstwa), Muzeum Żydów Mazowieckich (mieszczące się w budynku dawnej synagogi), Muzeum Pamiątek po Św. Faustynie w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia oraz muzeum w „Małachowiance” (czyli w najstarszej działającej do dziś szkole w Polsce).

http://www.plock.eu/pl/