Skrivanek Gdańsk:
tłumaczenia pisemne i ustne

Tel.: +48 58 307 44 46
GSM: +48 603 546 900
E-mail: niebieski@skrivanek.pl


Godziny pracy: Pn–Pt: 8:00–17:00
Adres: ul. Wały Piastowskie 1, 80-855, Gdańsk
695

Iwona Dziweńka

Area Manager

2925

Ewa Jaguś-Kaczmarczyk

Dyrektor Regionalny

Tłumaczenia: Gdańsk

Specjaliści językowi Skrivanka są w stanie zapewnić precyzyjne tłumaczenia pisemne i ustne w każdym z najpopularniejszych języków europejskich, z gwarancją, że zamierzone znaczenie komunikatu nie zagubi się w tłumaczeniu. Nasze zaangażowanie sprawia, że znajdujemy się w czołówce, jeśli chodzi o tłumaczenia. Gdańsk jest jednym z miast, w których mieści się nasza siedziba oferująca najwyższej jakości usługi, zarówno w kwestii przekładów pisemnych, jak i coraz popularniejszych ustnych.

Oddział w Gdańsku powstał w styczniu 2004 roku i jako jeden z najszybciej rozwijających się oddziałów Skrivanka, w krótkim czasie zyskał zaufanie dużego grona Klientów. Nasi Klienci doceniają nas za szeroki zakres usług i ich wysoką jakość, jak również za doświadczenie, profesjonalizm i miłą obsługę. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego biura, które mieści się w centrum Gdańska – w biurowcu nazywanym „Zieleniakiem”, na 13 piętrze, w pokoju 1313. Z jego okien można podziwiać piękną panoramę Gdańska, w tym wysokie żurawie Stoczni Gdańskiej oraz słynny pomnik Trzech Krzyży. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Jak do nas trafić?

Dojazd komunikacją miejską:

Nasze biuro znajduje się w biurowcu nazywanym „Zieleniakiem”, przy ul. Wały Piastowskie 1. Jest ono usytuowane w samym centrum miasta, nieopodal dworca PKP Gdańsk Główny. Dlatego łatwo do nas dotrzeć zarówno tramwajem, jak i autobusem, korzystając z przystanku koło dworca PKP Gdańsk Główny, a także pociągiem i SKM.

Dojazd samochodem:

Zapraszamy do naszego biura przy ul. Wały Piastowskie 1, na 13 piętro, do pokoju 1313. Biuro usytuowane jest w centrum miasta, w charakterystycznym 16-o piętrowym biurowcu nazywanym „Zieleniakiem”. Przed głównym wejściem do budynku znajduje się bezpłatny parking.

Skrivanek sp. z o.o.
ul. Wały Piastowskie 1
80-855 Gdańsk

Język źródłowy: Język docelowy:
Preferowana data wykonania:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.