biuro tłumaczeń skrivanek

Szanowni uczestnicy konkursu „Język w biznesie i życiu”,

Zwracamy się do Was po zakończeniu konkursu pisarskiego organizowanego przez Skrivanek. Wasza aktywność i zaangażowanie w wyrażaniu swoich myśli na temat języka w biznesie i życiu były niezwykle inspirujące. Dziękujemy za wszystkie przesłane prace, które dowiodły waszej kreatywności. Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy zapoznać się z tak wieloma doskonałymi pracami, które obfitowały w mądrość i refleksje. Wszystkie prace zostały przeczytane z wielką uwagą przez nasz zespół jurorski, a każda z nich wniosła coś unikalnego do tego konkursu.

Chcielibyśmy szczególnie pogratulować zwycięzcom, których prace wyróżniły się spośród wszystkich innych. Wasze artykuły zachwyciły nas zarówno doskonałą formą, jak i treścią.

Jednocześnie informujemy, że w trakcie procesu oceniania odkryliśmy próby manipulacji głosowaniem w niektórych pracach. Nasza organizacja stoi na zasadach uczciwości i transparentności, dlatego byliśmy zmuszeni zdyskwalifikować te prace. Pragniemy podkreślić, że staramy się zapewnić uczciwy i sprawiedliwy konkurs dla wszystkich uczestników. Pamiętajmy, że prawdziwy talent i pasja do pisania wydobywają się z nas samych, a uczciwa rywalizacja zawsze przynosi satysfakcję i rozwój osobisty.

Dziękujemy Wam raz jeszcze za zaangażowanie i wkład w nasz konkurs. Mamy nadzieję, że nie ustaniecie w dalszym rozwijaniu swoich umiejętności pisarskich i udziału w przyszłych inicjatywach. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy Wam wszystkim dalszych sukcesów zarówno w sferze pisarskiej, jak i w innych obszarach Waszego życia.

Najlepsze prace wyłonione poprzez głosowanie:

Miejsce 1: Magdalena Kuśmierz – Laptop Dell 5510
Miejsce 2: Karolina Karpińska – Tablet SAMSUNG Galaxy S6 Lite 10.4 LTE
Miejsce 3: Aldona Kordek – Bezprzewodowy przenośny głośnik JBL GO
Miejsce 4: Klaudia Słończewska – Głośnik mobilny JBL Charge 5

Najlepsze prace wyłonione przez Jury:

Miejsce 1: Martyna Mentel – Laptop Dell 5510
Miejsce 2: Kinga Baluta – Głośnik mobilny JBL Charge 5
Miejsce 3: Natanel Samól – Bezprzewodowy przenośny głośnik JBL GO

Prace zostanę wkrótce opublikowane na naszej stronie w formie postów z wyłączeniem zdyskwalifikowanych prac.

Regulamin konkursu

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.