Tłumaczenia umów i inne rozwiązania językowe
dla branży handlowej i usługowej

Wypełnij formularz wyceny

Tłumaczenia dla
branży handlowej
i usługowej

Wypełnij formularz wyceny

Aby zdobyć klienta, trzeba mówić jego językiem – w każdym sensie. Jako profesjonaliści z branży handlowej zdają sobie Państwo sprawę, że szybka komunikacja to jeden z warunków sukcesu w biznesie, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy transakcje przeprowadza się często w skali globalnej. Specjaliści językowi ze Skrivanka pomogą Państwu komunikować się z klientami i partnerami z całego świata w ponad 110 językach. Co więcej, nasze nowoczesne i ukierunkowane na wyniki podejście przyczyni się do rozwoju Państwa firmy.
 

Zespół Skrivanka złożony jest ze specjalistów językowych, którzy łączą zaawansowane kompetencje językowe z dogłębną znajomością niuansów kulturowych. Świadczymy nie tylko usługi tłumaczeniowe, ale również ulepszamy istniejące teksty, formatujemy i dostosowujemy je do konkretnych potrzeb: kultury, środowiska i rynku Państwa klientów. Mamy duże doświadczenie w tłumaczeniu umów, materiałów marketingowych i reklamowych, katalogów, opisów produktów oraz innych specjalistycznych tekstów branżowych.

Współpracujemy zarówno z małymi przedsiębiorstwami prywatnymi, jak i międzynarodowymi sieciami handlowymi. Dlatego możemy śmiało powiedzieć, że będziemy w stanie dostarczyć Państwu rozwiązania językowe, jakich Państwo szukają.

Oferujemy następujące usługi w branży handlowej we wszystkich najpopularniejszych kombinacjach języków europejskich:

  • tłumaczenie pełnego spektrum materiałów marketingowych i reklamowych, w tych opisów produktów, wraz z usługami składu komputerowego;
  • tłumaczenie wszelkiego rodzaju dokumentacji technicznej, w tym instrukcji obsługi, dokumentacji techniczno-ruchowej oraz katalogów;
  • tłumaczenie symultaniczne i konsekutywne podczas różnego rodzaju wydarzeń, w tym konferencji, seminariów, targów oraz spotkań biznesowych;
  • kursy językowe o różnej intensywności i na wszelkich poziomach.

Jesteśmy także otwarci na świadczenie nowatorskich lub niestandardowych usług. Te zaś zależą wyłączenie od Państwa oczekiwań.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością opracujemy dopasowane rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami!

Firma / Imię i nazwisko (*)

Treść wiadomości

Załącz plik (nie większy niż 10mb) W celu przesłania wielu plików, zaznacz je jednocześnie w oknie wyboru.

Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

X
KONTAKT