Tłumaczenia umów i inne rozwiązania językowe
dla branży handlowej i usługowej

Wypełnij formularz wyceny

Tłumaczenia dla
branży handlowej
i usługowej

Wypełnij formularz wyceny

Aby zdobyć klienta, trzeba mówić jego językiem – w każdym sensie. Jako profesjonaliści z branży handlowej zdają sobie Państwo sprawę, że szybka komunikacja to jeden z warunków sukcesu w biznesie, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy transakcje przeprowadza się często w skali globalnej. Specjaliści językowi ze Skrivanka pomogą Państwu komunikować się z klientami i partnerami z całego świata w ponad 110 językach. Co więcej, nasze nowoczesne i ukierunkowane na wyniki podejście przyczyni się do rozwoju Państwa firmy.
 

Zespół Skrivanka złożony jest ze specjalistów językowych, którzy łączą zaawansowane kompetencje językowe z dogłębną znajomością niuansów kulturowych. Świadczymy nie tylko usługi tłumaczeniowe, ale również ulepszamy istniejące teksty, formatujemy i dostosowujemy je do konkretnych potrzeb: kultury, środowiska i rynku Państwa klientów. Mamy duże doświadczenie w tłumaczeniu umów, materiałów marketingowych i reklamowych, katalogów, opisów produktów oraz innych specjalistycznych tekstów branżowych.

Współpracujemy zarówno z małymi przedsiębiorstwami prywatnymi, jak i międzynarodowymi sieciami handlowymi. Dlatego możemy śmiało powiedzieć, że będziemy w stanie dostarczyć Państwu rozwiązania językowe, jakich Państwo szukają.

Skrivanek oferuje usługi tłumaczeniowe dla branży handlowej we wszystkich językach europejskich. Przygotowaliśmy wszechstronne rozwiązanie, które pozwala tłumaczyć dla Państwa treści każdego rodzaju.

Pomożemy Państwu przy przekładach i składzie komputerowym materiałów marketingowych i reklamowych, w tym opisów produktów. Dzięki temu materiały te doskonale sprawdzą się w każdej kampanii marketingowej w Polsce i za granicą.

Jeśli natomiast potrzebują Państwo pomocy przy tłumaczeniach technicznych, zapewnimy precyzyjny przekład wszelkiego rodzaju dokumentacji, w tym instrukcji obsługi, dokumentacji technicznej oraz katalogów. Pomoże to Państwu w ekspansji na nowe rynki i w nawiązaniu współpracy z zagranicznymi partnerami i dostawcami.

W razie Państwa udziału w różnego rodzaju wydarzeniach biznesowych, takich jak konferencje, seminaria, targi czy spotkania networkingowe, pomożemy przy tłumaczeniach ustnych (symultanicznych i konsekutywnych). Dzięki temu będą Państwo mogli skupić się na swojej pracy bez martwienia się o komunikację z obcojęzycznymi partnerami.

Natomiast na kursy językowe zapraszamy do szkoły językowej Skrivanek. Zrealizuje ona dla Państwa szkolenia o różnej intensywności i na wszelkich poziomach znajomości języka.

Jesteśmy także otwarci na świadczenie nowatorskich lub niestandardowych usług. Te zaś zależą wyłączenie od Państwa oczekiwań.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością opracujemy dopasowane rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami!

Firma / Imię i nazwisko (*)

Treść wiadomości

Załącz plik (nie większy niż 10mb) W celu przesłania wielu plików, zaznacz je jednocześnie w oknie wyboru.

Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

X
KONTAKT