Profesjonalne tłumaczenie tekstów
dla Ciebie oraz Twojej firmy!

 
Dowiedz się więcej!
8679
 
Współpracujemy tylko z doświadczonymi tłumaczami praktykującymi w swoich dziedzinach – lekarzami, technikami, prawnikami etc. Dzięki temu dajemy naszym klientom pewność, że tłumaczenie tekstów wykona profesjonalista w swojej dziedzinie.
 
Dowiedz się więcej!
8680
 
Konferencja dla ponad 1200 osób? Najwyższej wagi spotkanie biznesowe? Kameralne obrady zarządu firmy? Chętnie podejmujemy się wszystkich wyzwań, ponieważ tłumaczenia ustne to nasz drugi, obok tłumaczeń pisemnych, filar działalności.

 
Dowiedz się więcej!
8681
 
Ekspansja na rynek międzynarodowy skutkuje koniecznością lokalizacji, np. wzięcia pod uwagę aspektów kulturowych czy uwzględnienia specyficznych wymogów rynku docelowego. Również w tym zakresie oferujemy kompleksowe rozwiązania!

 
Dowiedz się więcej!
8682
 
Desktop Publishing (DTP) to wszystkie procesy związane z obróbką graficzną tekstu przed i po tłumaczeniu. Może to być przygotowanie do druku, do publikacji w Internecie, a także opracowanie dokumentu w formie edytowalnej ze skanu, pliku PDF czy JPEG.

 
Dowiedz się więcej!

Usługi językowe w ponad 70 językach!

9719

Tłumaczenie tekstów to nasza specjalizacja!

 
Istniejemy na rynku już 20 lat! Tłumaczenie tekstów to filar naszej działalności.

37+

 
milionów słów przetłumaczonych w 2018 r.

98%

 
klientów poleciłoby nasze usługi.

570+

 
godzin tłumaczeń ustnych w 2017 r.

Co mówią o nas klienci?

Agencja rozwoju Pomorza S.A. zaświadcza, iż korzysta z usług tłumaczeniowych Skrivanek sp. z o.o. Możemy potwierdzić, że jesteśmy zadowoleni ze współpracy, a firma wykazuje się rzetelnością, terminowością i obsługą klienta na wysokim poziomie. Z przyjemnością rekomendujemy i udzielamy referencji Skrivanek sp. z o.o. jako solidnemu i profesjonalnemu dostawy usług językowych.

Agencja rozwoju Pomorza S.A.

Skrivanek sp. z o.o. wykonał dla nas wiele tłumaczeń pisemnych w języku czeskim. Tłumaczenia dotyczyły dokumentów związanych z działalnością urzędu. Wszystkie tłumaczenia wykonane były rzetelnie i terminowo. Doceniamy wysoką jakość obsługi i profesjonalną, pełną zaangażowania obsługę zleceń. Nasza dotychczasowa współpraca pozwala nam zarekomendować firmę Skrivanek jako wiarygodnego i rzetelnego partnera w biznesie.

Urząd Gminy Polska Cerekiew

Zlecone tłumaczenia firma Skrivanek sp. z o.o. wykonywała z wartą odnotowania rzetelnością, sumiennością, zawsze dotrzymując ustalonych terminów. Firma wykazała elastyczność wobec naszych potrzeb oraz sprawdziła się podczas wykonywania pilnych zleceń, wymagających natychmiastowej gotowości i mobilizacji. Dodatkowo miła i bezproblemowa obsługa sprawiła, że współpraca z firmą Skrivanek. sp z o.o. przebiegała w sposób przyjemny i sprawny.

Europejska Sieć Pamięci i Solidarność

Skontaktuj się z nami!

Firma / Imię i nazwisko (*)

Adres email (*)

Numer telefonu

Miasto

Temat (*)

Treść wiadomości

Załącz plik (nie większy niż 10mb)

Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności
Skrivanek sp. z o.o.

X
KONTAKT