Jeśli nie dysponują Państwo plikiem źródłowym w programie, w którym został on stworzony (np. Corel Draw, InDesign), nawet jeżeli jakość pliku źródłowego nie jest najlepsza lub gdy do dyspozycji jest tylko skan, a zależy Państwu na otrzymaniu tłumaczenia w podobnej do oryginału formie, ta usługa sprawdzi się najlepiej. Przygotowany przez nas dokument będzie możliwie bliski oryginałowi i będzie miał postać edytowalną, dzięki czemu zyskuje się możliwość bezpośredniego nanoszenia zmian w dokumencie w ramach przyszłych aktualizacji.

Wyślij zapytanie!

Usługa ta ma wiele zalet:
  • Możliwie jest wierne odwzorowanego dokumentu, nawet jeżeli jakość pliku źródłowego nie jest dobra lub gdy do dyspozycji jest tylko jego skan i nie mamy plików składowych (takich jak zdjęcia, wykresy w Excelu, zrzuty ekranu itd.), z których został stworzony dokument.
  • Przygotowany przez nasz dział DTP dokument jest edytowalny, dzięki czemu można później go aktualizować.
  • Dokument przygotowany w ramach DTP złożonego wygląda profesjonalnie, można zatem wykorzystać go w kontaktach z kontrahentami.

Istniejemy na rynku już 20 lat!

 
Posiadamy bogate doświadczenie w tłumaczeniu tekstów o różnej tematyce.

127+

 
milionów słów przetłumaczonych w 2016 r.

96%

 
klientów poleciłoby nasze usługi.

6400+

 
godzin tłumaczeń ustnych w 2016 r.

Co mówią o nas klienci!

Nasza firma korzysta z usług Skrivanka od kilku lat. Zlecamy tłumaczenia pisemne zwykłe i przysięgłe, głównie na języki angielski i rosyjski. Zdarzają się też tłumaczenia na rumuński i azerski. Najczęściej zlecane dokumenty to: certyfikaty, atesty, raporty z badań nieklinicznych i klinicznych leków, które zawierają specjalistyczne słownictwo z zakresu farmacji, medycyny oraz chemii. Skrivanek gwarantuje wysoką jakość tłumaczeń oraz poufność informacji.

Aflofarm Farmacja Polska sp. z o.o.

Agencja tłumaczeń Skrivanek obsługuje naszą firmę w zakresie tłumaczeń od 2009 roku.
Skrivanek gwarantuje nam wysoką jakość usług oraz poufność informacji. Wykonywane dla nas tłumaczenia są rzetelne i terminowe. Skrivanek zrealizował dla nas duży projekt tłumaczeniowy, który obejmował specjalistyczne tłumaczenie techniczne z języka angielskiego, niemieckiego i węgierskiego. W ramach projektu wykonano również złożoną obróbkę graficzną plików. Jakość i termin realizacji projektu bardzo nam odpowiadały, a ponadto pracownicy agencji tłumaczeń wykazali się elastycznym podejściem do projektu. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i rekomendujemy agencję tłumaczeń Skrivanek jako profesjonalnego dostawcę usług tłumaczeniowych.

AERZEN Polska

Wymieniona firma, zapewniła nam aparaturę symultaniczną oraz tłumaczenie ustne wykonane przez profesjonalnych tłumaczy języka rosyjskiego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Centrum Obsługi Konferencji firmy Skrivanek sprawdziło się jako dobry organizator konferencji świadczący wysoki poziom usług symultanicznych. Rzetelna realizacja zlecenia czyni firmę Skrivanek solidnym partnerem w branży profesjonalnych organizatorów konferencji.

Vector Sp. z o.o.

Pracownicy Skrivanka działają bardzo elastycznie, szybko reagując na pilne potrzeby i zgłaszane uwagi. Zamawiane przez nas tłumaczenia są wykonywane profesjonalnie i terminowo. Nigdy nie mieliśmy uwag dotyczących rzetelności przygotowanych tłumaczeń oraz kalkulacji rozliczeń.
Mamy bardzo dobrą opinię na temat tłumaczeń wykonywanych w agencji tłumaczeń Skrivanek. Co za tym idzie – nadal chętnie będziemy korzystać z jej usług i polecać innym firmom współpracującym z podmiotami zagranicznymi.

Agram Chłodnia w Lublinie S.A.

Agencja tłumaczeń Skrivanek wykonała dla nas kilkadziesiąt tłumaczeń. Były to głównie dokumenty techniczne, zawierające terminologię informatyczną i finansową. Jakość tłumaczeń i ich sprawna realizacja pomogły nam w kontaktach handlowych z klientami obcojęzycznymi. Szczególne uznanie należy wyrazić za wdrożenie procedur przyjmowania zamówień i realizacji usług zgodnie z normą ISO 9001:2008. Możemy rekomendować agencję tłumaczeń Skrivanek jako godnego zaufania partnera, który gwarantuje efektywną współpracę i osiągnięcie oczekiwanych celów.

Asseco Poland S.A.

Wysoki poziom merytoryczny oraz językowy tłumaczeń ustnych, sprawna obsługa techniczna oraz pełna zaangażowania postawa pracowników firmy Skrivanek sprawiają, że z pełnym przekonaniem możemy polecić usługi firmy Skrivanek innym firmom.

Urząd Miasta Piotrków Trybunalski

Jesteśmy tu, aby wspierać Cię
na drodze do sukcesu!

Napisz do Nas, aby otrzymać
darmową wycenę!
 

Wyślij zapytanie!

Skontaktuj się z nami!

Firma / Imię i nazwisko (*)

Adres email (*)

Numer telefonu

Temat (*)

Treść wiadomości

Załącz plik (nie większy niż 10mb)

Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności
Skrivanek sp. z o.o.

X
KONTAKT