DTP proste – Potrzebujesz przetłumaczyć
nieedytowalny plik?

Wypełnij formularz wyceny

Jeśli potrzebują Państwo przetłumaczyć nieedytowalny plik, którego układ graficzny nie jest skomplikowany, a więc nie zawiera np. złożonych tabel, schematów, podziału na kolumny, to usługa DTP prostego będzie dobrym rozwiązaniem. Podobnie będzie w sytuacji, gdy wierność odwzorowania pliku źródłowego nie będzie miała kluczowego znaczenia. Wykresy, rysunki techniczne lub podobne elementy zostaną wówczas przetłumaczone w formie legendy, a układ graficzny zostanie odwzorowany w sposób uproszczony, pozwalający na odnalezienie odpowiadających sobie fragmentów tekstu w tłumaczeniu i pliku źródłowym

Istniejemy na rynku już 20 lat!

 
Posiadamy bogate doświadczenie w tłumaczeniu tekstów o różnej tematyce.

37+

 
milionów słów przetłumaczonych w 2018 r.

98%

 
klientów poleciłoby nasze usługi.

570+

 
godzin tłumaczeń ustnych w 2018 r.

Co mówią o nas klienci?

Najczęściej potrzebujemy tłumaczeń: tekstów technicznych, broszur marketingowych dotyczących oferowanych przez nas produktów oraz dokumentów wewnętrznych (np. umów). Warto podkreślić, że korzystaliśmy również z usługi odwzorowania graficznego, dzięki czemu wracające do nas materiały mogły być bezpośrednio zlecane do druku. Na podstawie dotychczasowej współpracy stwierdzamy, że agencja tłumaczeń Skrivanek dysponuje doświadczoną kadrą o wysokich kwalifikacjach. Współpraca ze Skrivankiem charakteryzuje się kompetentną obsługą, elastycznością i krótkim czasem reakcji. Tłumaczenia wykonywane są terminowo, bardzo często w trybie błyskawicznym, ze starannością i z zachowaniem szaty graficznej tłumaczonych dokumentów.

Budownictwo i inżynieria

Jednym z głównych zakresów działalności naszego Studia jest projektowanie opakowań na różnorodne produkty sprzedawane w różnych rejonach świata. Informacje zamieszczane na opakowaniach oprócz poprawności tłumaczeń powinny charakteryzować się współczesnym, adekwatnym do danej dziedziny językiem. Dotychczasowa współpraca z Biurem Tłumaczeń SKRIVANEK spełnia nasze oczekiwania w tym zakresie. Cenimy sobie tę współpracę także ze względu na warunki finansowe, sposób i terminy regulowania płatności.

Reklama i Marekting

Do tej pory firma Skrivanek wykonała dla nas 8 zleceń. Były między innymi przekłady materiałów reklamowych na język hiszpański i rosyjski, a także pisma handlowe oraz korespondencja na język francuski i angielski, wykonana w ekspresowym w trybie realizacji. Przy tłumaczeniu folderów dla naszych klientów, korzystaliśmy z usługi opracowania graficznego – DTP, dzięki czemu mogliśmy zrealizować projekt u jednego dostawcy.
Wysoka jakość tłumaczeń wykonana z należytą starannością i w ustalonych terminach, a także bardzo miła i fachowa obsługa, powiązana z płynną wymianą informacji świadczy o profesjonalizmie pracowników Biura co pozwala nam rekomendować firmę Skrivanek, jako godnego polecenia dostawcę usług tłumaczeniowych i opracowania graficznego.

Przemysł techninczy

Jesteśmy tu, aby wspierać Cię
na drodze do sukcesu!
Napisz do Nas, aby otrzymać
darmową wycenę!
 

Wypełnij formularz wyceny